“PLAY-OFF’U HAK ETTİK”

“PLAY-OFF’U HAK ETTİK”

BAŞKAN MUSTAFA BULUT:
“PLAY-OFF’U HAK ETTİK”

Kırşehir Belediyespor Futbol Kulübü Başkanı Mustafa Bulut, Play-Off’u hak ettiklerini ve bu dakikadan sonra bir üst ligi düşündüklerini söyledi.
Başkan Bulut yaptığı açıklamada, “Bu hafta deplasmanda Bayburt Özel İdarespor’u yenerek Play-Off’a adımızı yazdırdık. Ben bu galibiyet ve play-off’a kalmanın mutluluğundan dolayı tüm takıma ve teknik ekibimize çok teşekkür ederim. Sezon başında hem basınımızın, hem de taraftarımızın isteği doğrultusunda, Kırşehir Belediyespor’un çok zor günlerinde yönetim kurulumuz ile beraber aday olduk. Bu yılda, ilk kez Play-Off’a kalmayı hak ettik. Öncelikle basınımız Kırşehir Belediyespor’un kötü günlerinde destek oldu. Vermiş olduğunuz destekten dolayı şahsım ve yönetim kurulum adına çok teşekkür ediyorum. Kırşehir Belediyespor Kırşehir’de büyük bir değer. Herkes Kırşehir Belediyespor’un bu sezon iyi futbol oynadığını ve iyi mücadele ettiğini söylüyor. Play-Off maçlarında da Kırşehir Belediyespor’un şansının ilk defa bu kadar çok olduğunu düşünüyorum. Play-Off maçlarına en iyi şekilde hazırlanmak için teknik heyet ve futbolcularımız ile görüştük. Bu sene şampiyon olmak için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Bu sene elimize bir fırsat geçti. Ben takıma ve teknik heyete çok güveniyorum. Basınımız ve taraftarımızın da destekleri ile 1’inci Lige çıkmak için elimizden geleni yapacağız. İnşallah bu sene bu şampiyonluğu hep birlikte kutlayacağız” ifadelerini kullandı.
Bu sezon pandemiden dolayı seyirciden yoksun olarak maçlara çıktığını ve maddi olarak ta sıkıntılı günler geçirdiklerini belirten başkan Bulut, “Pandemi tüm koşulları etkilediği gibi Spor camiasını da olumsuz yönde etkiledi. Hem maddi, hem de manevi olarak taraftarlarımızdan destek alamadık. Bu takımın ayakta durması için maddi desteğe hele ki bu yıl çok ama çok ihtiyacımız var. SMS ve şehre Bayrak kampanyası devam ediyor. Herkesin karınca kararınca bu takıma destek verip sahip çıkmasını istiyoruz” dedi. (HABER: SALİH GÜNER)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER