KADIN KOROSU THM  KONSERİ’NE BÜYÜK İLGİ 

KADIN KOROSU THM  KONSERİ’NE BÜYÜK İLGİ 

Başkan Ekicioğlu: “Sahnede siz varsınız, geleceğimizde de sizler varsınız”

KADIN KOROSU THM 
KONSERİ’NE BÜYÜK İLGİ 

Kırşehir Belediyesi ve Kent Konseyi işbirliğiyle organize edilen Kent Konseyi Kadın Meclisi Kadın Korosu Türk Halk Müziği Konseri 1 Temmuz 2021 Perşembe günü saat 20:00’da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ile birlikte konsere katılan Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan, CHP İl Başkanı Eczacı Şeref Baran Genç, Belediye Başkan Yardımcıları, Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül ve çok sayıda vatandaşın beğeniyle izlediği konser Şef Umut Yoldaş’ın yönetimiyle gerçekleştirildi.
Birbirinden güzel türkülerin seslendirildiği konser sonrası sahneye davet edilen Belediye Başkan Selahattin Ekicioğlu, bir kentin belleğinde ve kültür dokusunda olumlu gelişmelerin yaşanması için bu tür sanatsal faaliyetlerin önemine değindi. 
Başkan Ekicioğlu, “Pandemi koşulları nedeniyle uzun bir süredir hayatın ve kültürel faaliyetlerin kesintiye uğraması ne yazık ki hepimizi etkiledi. Yeni normalleşme ve hijyen-mesafe kurallarına uygun bir şekilde böylesi güzel bir programla yeniden buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İyi ki siz değerli sanatçı kardeşlerim sahnedesiniz. Sahnede siz varsınız, geleceğimizde de sizler varsınız. Bu vesileyle programın hazırlanmasında ve sunumunda katkısı olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan da Başkan Ekicioğlu’ndan sonra söz alarak programın yapımı ve sunumunda emeği geçenleri kutladı.
Yapılan konuşmaların ardından Plaket ve çiçek sunumu gerçekleştirdi. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER