X Design Factory,  Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel düzenleyeceği 23 Nisan Kolaj Atölyesi’nin tüm gelirini bağışlayacak!..

Kırşehir’de sık sık çeşitli atölyeler gerçekleştiren X Design Factory, Cumhuriyetimizin 100. Yıl coşkusu ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel kolaj atölyesi gerçekleştirilecek.

23 Nisan Salı günü saat 16.30’da Ahi Külliyesi’nde bulunan Zanaatkârlar Çarşısı’nda bulunan Kırşehir X Ofis’de gerçekleştirilecek olan atölyenin tüm geliriyle ihtiyacı olan ilkokulların resim dersliklerine malzeme desteği sağlanacak.

Kolaj Eğitmen, Sanatçı Aysu Bekar yürütücülüğünde gerçekleştirilecek atölyeye katılım ücreti 450 TL olup, tüm malzemeler atölye tarafından temin edilecek.

Cacabey Uzay ve Bilim Şenliği’nde bir çok etkinlik düzenlendi Cacabey Uzay ve Bilim Şenliği’nde bir çok etkinlik düzenlendi

Bugüne kadar birbirinden eğitici ve öğretici atölyelerle Kırşehirlilere kaliteli zaman yaratan X Design Factory’nin 23 Nisan’da düzenleyeceği kolaj atölyesi, Kırşehir’de gerçekleştirdikleri  ilk sosyal sorumluluk projesi olacak.

Atölyeye katılmak isteyenler, X Design Factory’nin sosyal medya hesaplarından kayıt oluşturabilecek. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)

Editör: Salih Güner