Vali Akın SGK'da incelemelerde bulundu

Vali Akın SGK'da incelemelerde bulundu


Vali İbrahim Akın, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Ziyaretinde SGK İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz’den kurumda yürütülen çalışmalar hakkında brifing alan Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, SGK hizmet binasının vatandaşlarımıza daha iyi ve daha hızlı hizmet vermek için yenilendiğini söyledi.
Sosyal Güvenlik Kurumu’nun vatandaşlarımızın tamamını ilgilendiren işlemlerin yürütüldüğü önemli kurumlarımızdan birisi olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “Sürekli değişen ve artan ihtiyaçlara karşı toplumu güvence altına alarak sosyal güvenlik hizmeti sunan Sosyal Güvenlik Kurumu çalışmalarını özveri ile yürütmektedir. Devletimiz, vatandaşlarımızın sosyal hizmetlerin tamamından en iyi şekilde faydalanabilmesi için gereken yasal altyapıyı oluşturmuştur. Sosyal Güvenlik Kurumu Kırşehir Müdürlüğü de yeni ve modern binasında vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Yeni binanın hayırlı olmasını temenni ediyor, kurum çalışanlarımıza kolaylıklar diliyorum.” dedi.
Kurum birimlerini de gezerek çalışanlarla sohbet eden Sayın Valimizin ziyareti, Kurum Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz’den kurumda yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alması ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)
Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER