AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal:

 “İşçi ve emekçilerimizin sorunlarını samimiyetle çözüm üretmeye çalıştık”

 AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal 1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü dolayısıyla tüm işçi ve emekçilerin gününü kutladı.

AK Parti iktidarında işçi hakkının korunmasına her zaman öncelik verdiklerini belirten Başkan Seher Ünsal, mesajında şunları ifade etti:

İşçi ve emekçi kardeşlerimiz, ülkemizin büyümesi ve istikrar içinde gelişmesi, belirlenen hedeflere ulaşması sürecinde önemli bir role sahiptir.Emek bizim inancımızda ve kültürümüzde müstesna bir kıymete ve öneme sahiptir. Bu hassasiyetle işçi hakkının korunmasına her zaman öncelik verdik.

Belediye 60 hobi bahçesini halkın kullanımına sunuyor Belediye 60 hobi bahçesini halkın kullanımına sunuyor

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti hükümetleri olarak 22 yıldır “İşçilerin, emekçilerin büyümesi Türkiye’nin büyümesidir” düşüncesiyle istihdamı artırmak, işsizlik oranını düşürmek için pek çok tedbiri, programı hayata geçirdik.

Çalışanların üretimden gelen güçlerini kullanmalarının, haklı taleplerini demokratik yollardan göstermelerinin, sorunlarını müzakere yoluyla halletmelerinin önünü açtık.

İşçi ve emekçilerimizin sorunlarına her zaman samimiyetle çözüm üretmeye çalıştık. Türkiye büyüdükçe, güçlendikçe, zenginleştikçe ortaya çıkan katma değerden milletimizin her bir ferdinin yararlanması için her türlü çabayı gösterdik, göstermeye devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşünceler ile emeklerinden ve alın terlerinden başka sermayeleri olmayan, ülkemizin büyümesinde ve kalkınmasında önemli rol oynayan işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyorum.” (HABER: FAHRETTİN TOKER)