Vali H. Mete Buhara yayınladığı “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” mesajıyla tüm işçilerin bayramını kutladı.

Tüm işçilere ve işverenlere birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde sürdürülen huzurlu bir çalışma hayatı dileyen vali Buhara, mesajında şunları ifade etti:

“Ülkemizin dört bir yanında alınteri ile çalışan, üreten, hizmet sunan ve toplumsal kalkınmamız için fedakarlıktan kaçınmayan tüm işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramını yürekten kutluyorum.

“Milletimizin geleceğe umutla bakabilmesi için alın terini ve emeğini esirgemeyen; tarlalardan fabrikalara, maden ocaklarından atölyelere her alanda ve her zaman özverileriyle çalışarak her türlü takdiri hak eden işçilerimiz, ülkemizin tarım, sanayi, teknoloji, ulaşım gibi birçok alanda kalkınmasına ve gelişmesine omuz vermektedir.

Emlak Vergisi 1. taksit  ödemeleri devam ediyor Emlak Vergisi 1. taksit ödemeleri devam ediyor

“Toplum olarak bizler insan odaklı, alın terini kutsal bilip emeğe saygı duyan köklü bir medeniyetin temsilcileriyiz. Bu vesile ile, tüm işçi kardeşlerimize ve işverenlerimize birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde sürdürülen huzurlu bir çalışma hayatı diliyorum. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı kutlu olsun.” (HABER: FAHRETTİN TOKER)