“Annelerimiz her zaman baş tacımızdır”

“Annelerimiz her zaman baş tacımızdır”

Belediye Başkanı Ekicioğlu’ndan Anneler Günü mesajı:

“Annelerimiz her zaman baş tacımızdır”

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, her yıl Mayıs ayının ikinci haftası kutlanan “Anneler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Annelerin; bitmez, tükenmez bir sevginin, hoşgörünün, özverinin kaynağı olduğuna dikkat çeken Başkan Ekicioğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Anne sevgisi, insan yaşamının her evresinde var olan en anlamlı duygulardan birisidir. Onlar karşılıksız sevgileri, şefkatleri ve sonsuz özverileri ile başımızın tacıdırlar. Koşulsuz sevgi ve sorumluluklarının karşılığında annelerimiz hatırlanmayı, değer görmeyi, saygıyı ve takdiri herkesten daha çok hak etmektedir. Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, sevgi, fedakârlık ve sabırlarını başka hiçbir değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz her zaman baş tacımızdır.
“Annelerimiz; sevgi dolu yürekleriyle, sağduyulu, bilgece tavır ve yaklaşımlarıyla bizleri büyüten, yol gösterenlerdir. Annelerimiz; bitmez, tükenmez bir sevginin, hoşgörünün, özverinin kaynağıdır. Onlar bizim, yaşadıkları sürece öğretmenimiz, yaşam desteğimiz, mutluluğumuzun kaynağı, kötü günlerimizde sığınağımızdır. ’Ana haktır, sen bu sırra erdin mi?’ diyen büyük Ozanımız, hemşehrimiz Neşet Ertaş’ın sözlerindeki bilinç ve duygularla; haklarını asla ödeyemeyeceğimiz, üzerimizdeki gerçek hak sahibi annelerimizin, Anneler Günü’nü kutluyor, bütün Annelerimize saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.” (HABER: BEYHAN BALLI)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER