Montella, bana göre Gürcistan maçına iyi çalışmamış ve rakibi hafife almış...

Futbol şansımızın A Milli Takımın yanında olduğu maçı 3-1 kazandık.

Montella ve ekibinin orta saha kurgusunda dizilişi yanlıştı..

Orta sahanın ortasında Hakan ile Kaan ve önlerinde Orkun oynadı.

Bu üçlünün çok kırılgan oluşu Gürcistan takımının işini kolaylaştırdı. Montella, Orkunu oyundan alması gecikirken, Salih'i de oyununa geç aldı . Salih girince orta saha direnci biraz artsa da oyuna müdahalelerde Milli Takımımızın kenar yönetimi geciktikce Gürcistan takımı maça daha çok ortak oldu.

A Milli Takımımız olmayacak pozisyonları Gürcistan Milli Takımına verdi. Bu pozisyonlarda bizi ALLAH korudu, tribünde ve evinde dua eden vatandaşlarımızın duası ile adeta ayakta kaldık.

Gürcistan Milli Takımında Levante oynayan merkez orta saha 6 Numaralı 24 yaşındaki Giorgi Kochorashvili ve

Metz de oynayan forvet 22 Numaralı 23 yaşındaki Georges Mikautadze Milli Takımımızı çok zorladı. Süper Lig takımlarının umarım radarına girer bu isimler.

Arda Güler ve Mert Müdür'ün jeneriklik muhteşem golü ile son dakikada Kerem'in golü ile turnuvaya skorsal olarak iyi başladık.

Ama kötü oyunun yazmasam içim elvermezdi...

3-1 Kazanılan maçın ardından bunları kimse yazmaz ve konuşmaz. Önemli olan kazanırken kötü oyunu yazmaktır. Portekiz ve Çekya gibi ciddi güçleri olan takımlara daha iyi hazırlanırsak zor maçları kolaya çevirebiliriz.

Ayrıca 3 muhteşem gole çocuklar gibi sevinerek, avazım çıktığı kadar Türkiiiyyyyeeeee diye bağırdım. Kalın sağlıcakla...