“KIRŞEHİRİMİZİ EN KISA SÜREDE KALİTELİ BİR YOL VE KALDIRIM AĞINA KAVUŞTURACAĞIZ…”

“KIRŞEHİRİMİZİ EN KISA SÜREDE KALİTELİ BİR YOL VE KALDIRIM AĞINA KAVUŞTURACAĞIZ…”

“Halkımıza söz verdik yapıyoruz; Kırşehir’i ortak akılla yönetiyoruz” diyen Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu:

“KIRŞEHİRİMİZİ EN KISA SÜREDE KALİTELİ BİR YOL VE KALDIRIM AĞINA KAVUŞTURACAĞIZ…”

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, daha önce söz verdikleri gibi yaz ayının da başlamasıyla birlikte şehrin farklı noktalarında, yol, kaldırım ve peyzaj çalışmalarının hızlı ve kaliteli bir şekilde devam ettirdiklerini söyledi.

Belediye olarak önce halkla bilgi alışverişinde bulunarak onların istek, beklenti ve önerilerini dikkate alarak çalışma başlattıklarını belirten Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, hedeflerinin Kırşehir’de girilmemiş cadde ve tamamlanmamış yol bırakmamak olduğuna dikkat çekti.

Kırşehir’i en kısa sürede kaliteli bir yol ve kaldırım ağına kavuşturmakta kararlı solduklarını belirten Başkan Ekicioğlu, devam eden çalışmalarla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Biz göreve geldiğimizde, Kırşehir’in daha yaşanılır ve daha modern bir şehir olması için tüm ekiplerimizle birlikte hemşehrilerimizle de sürekli istişarede bulunarak çalışacağımıza söz verdik. Geçen üç yıl içerisinde birçok projemizi hayata geçirdik ve her türlü engellemelere ve zorlamalara karşı da halkımızdan aldığımız destekle yeni projelere imza attık. Daha önce de söylediğimiz gibi son haftalarda projelerimiz dahilinde mahalle ve caddelerimizdeki yol, kaldırım ve peyzaj çalışmalarını hızlandırdık. Yapılan çalışmalarımızın gerek sosyal medya aracılığıyla gerekse de basınımız aracılığıyla halkımızla anında paylaştık, paylaşmaya da devam ediyoruz. Biz Kırşehir Belediyesi olarak her zaman şeffaflıktan yana olduk ve bundan sonrası için de yapacağımız bütün çalışmalarımızda şeffaf olmayı sürdüreceğiz.

“Eski Buğday Pazarı civarındaki yol ve kaldırım çalışmalarının tamamlanmasının hemen ardından, Yenice Mahallesi Kapıcı Camii Arkası 175 ve 176. Sokaklardaki asfalt hazırlık çalışması ile Aşıkpaşa Mahallesi’ndeki Cumartesi Pazaryeri altında sert zemin çalışmasını başlattık. Bununla birlikte Pazar Yerinden Grand Hotel Terme’ye kadar; oradan da Dinekbağı Köprüsü'ne kadar uzanan alanda hemzemin otopark, yol, kaldırım ve peyzaj çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor.

“Yine Nasuhdede Mahallesi İl Sağlık Müdürlüğü civarında yol çalışmalarımızı da başlatmış bulunuyoruz. Mahalle çalışmalarımız öncesinde ve devamında gerek mahalle muhtarlarımızla gerekse de mahallelilerimizle görüşüyor, çalışmalarımızla ilgili sürekli görüş  alışverişinde bulunuyoruz.

“Asfalt konusunda daha önceden de söz verdiğimiz gibi hızlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyor ve halkımızın hizmetine sunuyoruz. Çalışmalarımızı başlatmadan önce halkımızla da bilgi alış verişinde bulunarak onların istek, beklenti ve önerilerini dikkate alıyoruz.

“Malum biz göreve gelirken şehrimizde girilmemiş cadde ve tamamlanmamış yol bırakmayacağız dedik. Amacımız en kısa sürede kaliteli bir yol ve kaldırım ağına şehrimizi kavuşturmaktır. Şu unutulmasın ki Kırşehir halkı her şeyin en iyisine layıktır. Bundan sonra da tüm gücümüzle söz verdiğimiz çalışmalarımızı tamamlamak için çalışacağız. Bu yaz sezonunu çok iyi değerlendirerek Kırşehirimizi modern ve yaşanılır bir kent haline getireceğiz.” (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Davut
Davut - 2 hafta Önce

Başkan organize sanayi den Bahçelievlere gelen toprak yolu ne zaman yapılacak sıze o yol yakışmıyor

SIRADAKİ HABER