“GİRİLMEDİK MAHALLE VE YOL BIRAKMAYACAĞIZ”

“GİRİLMEDİK MAHALLE VE YOL BIRAKMAYACAĞIZ”

Kombi Asfalt Aracıyla asfalt serimine başladıklarını açıklayan Başkan Ekicioğlu:

“GİRİLMEDİK MAHALLE VE YOL BIRAKMAYACAĞIZ”

Kırşehir Belediyesi araç filosuna katılan Kombi Asfalt Serim Aracı çalışmalarına başladı.
Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yeni Kombi Asfalt Serim Aracının faaliyette olduğu Kervansaray Mahallesi'ndeki asfaltlama çalışmasını Milletvekili Dr. Metin İlhan, Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu ve Kervansaray Mahallesi Muhtarı Çelebi Baran’la birlikte yerinde inceledi.
Asfalt serim çalışmalarının daha hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılabilmesi için çalışmalarını sürdüren Kırşehir Belediyesi yeni Asfalt Serim Aracıyla girilmedik mahalle ve yol bırakmamayı hedefliyor. 
Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu şunları ifade etti:
“Çağdaş şehirlerin olmazsa olmazlarından olan kaliteli ve güvenli yolların halkın ulaşımı ve araçlarını kullanması açısından çok önem arz etmektedir. Bu bağlamda Kırşehir Belediyesi olarak yeni Kombi Asfalt Serim Aracımızı halkımızın hizmetine sunduk. Belediyemiz araç filosuna kazandırdığımız Kombi Asfalt Aracımızla daha önce de söz verdiğimiz gibi girilmedik mahalle ve yol bırakmayacağız.
“Kombi Asfalt Aracımızla daha kaliteli bir serme işlemi ile daha güvenli ve daha uzun ömürlü bir yol yapımı sağlıyoruz. Daha az insan gücüyle ve tamamen otomatik olarak çalışan aracımızla çevreyi koruyor ve enerji verimliliğini de arttırıyoruz. Araç sürücümüz, serim sırasında gerekli tüm ayarları sürücü kabinine yerleştirilen dokunmatik ekran ve tuşlar sayesinde gerçekleştiriyor ve tüm püskürtme ve temizleme işlemleri de kabinden yönetiliyor. Bundan sonra da belediye hizmetlerinin daha kaliteli ve hızlı bir şekilde yapılabilmesi için yapılması gereken ne varsa tüm birimlerimizle birlikte yapmaya devam edeceğiz. Kırşehir ve Kırşehir halkı her şeyin en iyisine layıktır ve biz de bu konuda üzerimize düşen ne varsa yerine getirmeye devam edeceğiz.” (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
YORUMLAR
NAZMİ SAVRANOĞLU
NAZMİ SAVRANOĞLU - 1 ay Önce

LÜTFEN CUMHURİYET OKULU ARKASINDAKİ CADDELERİN KALDIRIMLARINI BİTİRİN OKULLAR AÇILACAK HALA YÜRÜYECEK KALDIRUIM YOK ASVALTLAMA BİTTİ KALDIRIMI ÖYLECE ATIL VAZİYETTE BIRAKI GİTTİ
SAYGILARIMLA

Murat Akın
Murat Akın - 1 ay Önce

Sayın Selahattin Ekincioğlu nihayet Hacıbektaş tan Kırşehir e geldi askerlik şubesinden Nasuh dedeye giden yolu, Kılıçlı köprüsünden sanayi sitesi ne giden yolu , bahçelievler mahallesi vilayetler birliği anaokulu önündeki yol toprak yol çocuklar tozdan teneffüs e çıkamıyor sınıf camını acamiyor biraz hizmet ve kardeşim

SIRADAKİ HABER