Belediye Başkan Ekicioğlu,  Başkan Yavaş’la görüştü

Belediye Başkan Ekicioğlu,  Başkan Yavaş’la görüştü

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir Milletvekili Metin İlhan’la birlikte Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu.
Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu 14 Ekim 2021 Perşembe günü Kırşehir Milletvekili Metin İlhan’la birlikte Ankara’da, önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret etti. Ardından, Kırşehir eski Valisi Lütfullah Bilgin, Yargıtay Hakimi Kırşehirli hemşehrimiz Hayrettin Türe ve Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Elektrik Gaz Otobüs (EGO) Genel Müdürü Nihat Alkaş'ı ziyaret eden Belediye Başkanı Ekicioğlu, ziyaretlerin çok yararlı geçtiğini ifade ederek şunları söyledi:
“Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’la birlikte ilimizin yetiştirdiği ve çeşitli dönemlerde ilimizde görev yapmış kişilerle istişare halinde bulunarak çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulunmanın önemine inanıyoruz. 
“Kırşehir’de doğup büyümüş öğrenimini Kırşehir’de tamamlamış sayısız ismin bugün ülkemizin farklı ilerinde ve kurumlarında görev almalarını Kırşehir açısından çok önemsiyoruz. Aynı şekilde farklı ilerden gelerek ilimizde kamusal görevlerde bulunmuş kişilerin görüşleri bizler için de aynı şekilde önem arz etmektedir.
“İlimizin farklı platformlarda tanıtımı açısından da önem taşıyan bu tür çalışma ve ziyaretlerin Kırşehir’e yapılacak olan yatırım ve tanıtım faaliyetlerinde aydınlatıcı fikirler vermesini de önemsiyoruz.
“Yaptığımız il dışı ziyaretleri kapsamda Perşembe günü Kırşehir milletvekilimiz Sayın Metin İlhan’la birlikte Ankara’da, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş, Kırşehir eski Valisi Lütfullah Bilgin, Yargıtay Hakimi Kırşehirli hemşehrimiz Hayrettin Türe ve Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Elektrik Gaz Otobüs (EGO) Genel Müdürü Nihat Alkaş'ı ziyaret ederek görüş alış verişinde bulunduk.” (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER