Başkan Ekicioğlu, Kayseri’deki  CHP’li Başkanlar Çalıştayı’na katıldı

Başkan Ekicioğlu, Kayseri’deki  CHP’li Başkanlar Çalıştayı’na katıldı

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 17-19 Aralık tarihleri arasında Kayseri’de düzenlenen CHP Belediye Başkanları Çalıştayı’na katıldı.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve parti kurmaylarının da katıldığı ve iki gün süren Çalıştayda belediyelerin bugüne kadar yaptığı çalışmalar değerlendirildi, önümüzdeki sürecin yol haritası belirlendi. 
Kırşehir’deki CHP’li Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut ve Boztepe Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan’la birlikte çalıştaya katılan Başkan Ekicioğlu, çalıştayla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları ifade etti:
“5. Belediye Başkanları Çalıştayı, 17 Aralık Cuma günü başladı. Belediye başkanları olarak gruplar hâlinde Kayseri’nin 16 ilçesinde sahaya çıktık, esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledik ve çözüm önerilerini aktardı. Cuma günü ayrıca Kayseri’de 12 yıl belediye başkanlığı yapan ve “efsane belediye başkanı olarak anılan” Niyazi Bahçecioğlu’nun kabri ve ailesini de ziyaret ettik. Yaptığımız çalışmalarda Türkiye siyasi tarihine de çok önemli bir not düşmüş oluyoruz. CHP’li Belediyelerin çok kısıtlı bütçe ve engellemelere rağmen nasıl çalıştıklarını ve projeler oluşturduklarını da paylaşma fırsatı bulduk.”
Başkan Ekicioğlu, Kayseri’deki çalıştayta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Kırşehir’de kurmayı planladıkları tarımsal sanayiyi geliştirme projesi kapsamında Farbel Boya’nın yeriyle ilgili görüşerek plan ve programla ilgili düşüncelerini aktardı. (HABER MERKEZİ)

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2021, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER