AK Parti İl Başkanı Seher  Ünsal’dan Mine Söğüt’e tepki

AK Parti İl Başkanı Seher  Ünsal’dan Mine Söğüt’e tepki

Cumhuriyet Gazetesi köşe yazarı Mine Söğüt’ün “Baba evini derhal terk edin kızlar” yazısına AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal sert tepki gösterdi.
“Çocuklarımızı kirli projelerinize alet ettirmeyeceğiz” diyen Ünsal, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada şunları ifade etti:
“İnsanın en güvenilir limanı ailesidir.  Despot, dayakçı, adaletsiz, ikiyüzlü, sinsi hesapçı ve güvenilmez kafa yapısının en temel özelliği ailesinden kopuk, başına buyruk, hesap verebilirliği olmayan insanlardır. Aile gibi tek başına okul olan bir kurumu tasfiye edip gençlerimizin akıllarını çelerek onlara en büyük ihaneti yapan zihniyet son günlerde gençlerimize sirayet etmek için bir çaba içinde. Özellikle aile kurumunun temel taşı olan kız çocuklarımızın, baba ocaklarını terk etmeleri suretiyle sokaklara çağırarak onları başıboş, asi, sorumsuz, idealsiz, gelenek ve göreneklerinden uzak, anarşist duygularla yetişmesi için çabalayan zihniyetin karşısındaki en büyük güç bizler olacağız.  Bu zihniyet sokakları tozpembe göstererek, çocuklarımızı fuhuşa meyilli, madde bağımlısı, sarhoş, beyni yıkanmış, anarşist eylemlere bulaşabilir, devletine asi, dağa çıkabilir olmaları için çalışmakta.  
Çocuklarımızı her şeye HAYIR demeleri istenerek kalp kırarak, gönül zedeleyerek toplumda yeri olmayan insanlar olmaları için çaba sarf edilmekte.  
“Sokaklardan, annesi ve babası belli olmayan gayri meşru bir nesil yetişmesi için çabalayanların amacı ülkemizin temellerine dinamitler döşenmektir. Şunu bilmelidir ki, Türk Milletinin çocukları dinine, atasına, vatanına, milletine, ailesine sahip çıkar. Yerini yurdunu bilir. 
“Çok söze gerek yoktur! 
“Biz oğullarımızla Ordu
“Kızlarımızla Oba olduk.
“Ve birlikte "VATAN" olduk!
“Çekin o leş kokan ağzınızı evlatlarımızın üzerinden. Sizin cahiliye devriniz bitti,
Gençlik artık ‘kıyam’dadır.”  (HABER MERKEZİ)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER