AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal:

 “Kırşehir’in bütün sorunlarının takipçisiyiz”

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, partilerinin 20 yıldır Kırşehir’e birçok kalıcı yatırım ve eser kazandırdığını, bundan sonra yatırım ve hizmetlerine devam edeceğini söyledi.

Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in imtiyaz Sahibi Salih Güner ile ortaklarından Sait Uyar Kırşehir’de gazetelerin güç birliğine gitmesinin ardından geçtiğimiz günlerde gazetemizi ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal’a iade-i ziyarette bulundu.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Emre Bekdemir’in de hazır bulunduğu ziyarette, Kırşehir’in bütün sorunlarını çözmek için çaba harcadıklarını belirten Başkan Seher Ünsal, “Biz bütün üreticilerimizin, sanayicilerimizi, tüccar ve esnafımızın her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. İşte malum ilimiz genelinde hasat dönemi öncesi meydana gelen aşırı yağış ve dolu afeti nedeniyle çiftçilerimizin bitkisel ürünlerinde meydana gelen zararları yerinde tespit etmiş ve Cumhurbaşkanlığımızdan zarar gören çiftçilerimiz için destek talep etmiştik. 4 milyon TL, zarar gören çiftçilerimizin hesaplarına en kısa zamanda yatırılarak zararlarının bir nebze olsun karşılanmasına vesile olacağız. Ayrıca Kırşehir ve ilçelerimize pek çok yatırım ve hizmetler getiriyoruz. Hedefimiz ilçelerimizi de yaşanılır hale getirmektir” dedi.

Kırşehir’in daha güzel hizmetlere ve yatırımlara kavuşması için bütün güçlerini ortaya koyduğunu belirten Başkan Ünsal, gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in ilkeli ve dürüst yayınlarından dolayı kutlayarak yayın hayatında nice başarılı yıllar diledi. (HABER: BEYHAN BALLI)

“2023'ün galibi Türkiye olacaktır” “2023'ün galibi Türkiye olacaktır”