Zafer Partisi Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kılıç:

 

“Kırşehir'de hep birlikte Zafer'e birlikte ulaşacağız”

 

Zafer Partisi Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kılıç, Genel Başkanları Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın Kırşehir'e gelişleri, sivil toplum kuruluşları, esnaf ziyaretleri ve yaptığı “Türkiye Meseleleri” konulu Halk Paneli neticesinde, aldıkları olumlu ve güzel tepkilerin kendilerini bizleri çok memnun ettiğini açıkladı.

“Artık, laf, yalan, projeler değil, rant ve borç üzerine kurulmuş ekonomik yaklaşımlar değil, kaynağı belli ve üretim ekonomik modelini Kırşehir'de hep birlikte başarıp Zafer'e birlikte ulaşacağız” diyen Başkan Mustafa Kılıç, Türk gençliğinin Ümit Özdağ ve Zafer Partisi’ne ilgi ve desteğinin her geçen arttığına dikkat çekerek, ziyaretin ardından yaptığı değerlendirmede şunları ifade etti:

“Sayın Genel Başkanımız Ümit Özdağ’ın Kırşehir’e gelişinde kendisine ve partimize ilgi ve destek gösteren tüm Kırşehirli hemşehrilerimize çok teşekkür ederiz.   Organizasyonumuz da hatalarımız ve eksiklik var mıydı, değerlendirmelerimiz neticesinde evet vardı. Bir sonraki organizasyonumuzun daha güzel ve başarılı olabilmesi için bütün aksayan yön ve işlemler hakkında notlarımızı tek tek aldık.

“Zafer Partisi Kırşehir İl Teşkilatı olarak bizleri en çok sevindiren gelişme, Türk gençliğinin Ümit Özdağ ve Zafer Partisine olan ilgi ve desteği idi.  Biraz gecikmeli de olsa, güzel bir katılım vardı.  Kırşehir'li gençlerimize ve gençlik kolları teşkilatımıza ve Kırşehir halkımıza çok teşekkür ederiz.

“Bizleri eleştiren ve önerilerde bulunan herkese saygı duyuyorum. Bunları dikkate alıp bir sonraki organizasyonumuzun daha güzel ve başarılı olacağından kimse şüphe duymasın.  Bütün bunlara rağmen çok olumlu tepkiler aldığımızı belirtmek isterim. Hedeflenen amaç ve gayemize büyük oranda ulaştığımızı söyleyebiliriz. Buna rağmen belgesiz, bilgisiz, aklını satmışçasına ve partizanca yaklaşımlarla, sosyal medya üzerinden yapılan çirkin ve hakaret vari söz sözleyen kişi ve çevreleri tek tek sosyal medyada gördük ve biliyoruz. Biz bu kişilerden ne oy istiyoruz, ne de destek istiyoruz. Onlara Canınız cehenneme diyoruz!!

“Aydın bir kişi ve memleket sevdalısı bir hemşehriniz olarak bu kişilere sadece şunu söyleyebilirim.  Kırşehir sizin gibilerin yüzünden son 50 yıldır göç verdi, son 20 yıldır Kırşehir'e gelecek yatırımların önü kesildi.  Partizanca yaklaşımlarınız yüzünden devlet kurumlarına liyakatsizleri amir ve müdür yaptırarak kurumları iş geciktiren hatta iş üretemez ve yapamaz hale getirdiniz.

Kendi işlerinizi geliştirip, kendinizi yenileyemeyip, büyütemediniz.

“Biz,  Zafer Partisi olarak, Kırşehir ilimizi projelerimiz ve liyakatli kadrolarımız ile sadece Türkiye'nin değil, Dünyanın en seçkin bir ili haline getireceğiz.  Bu ve buna benzer kişileri hiçbir zaman yanımıza yaklaştırmayacağız,

Şevket Göçmen Açıkladı: “Parti olarak seçimlere tek başımıza katılacağız” Şevket Göçmen Açıkladı: “Parti olarak seçimlere tek başımıza katılacağız”

Genç, dinamik, çalışkan, gereksiz konuşan ve laf üreten değil, proje üreten, fikir üreten, korkmadan cesaretle memleket ve ülke meselelerini konuşup, tartışan kadroları etrafımıza toplayıp birlikte ekip olacağız. Kırşehir'imizin bu tip insanlara ihtiyacı vardır.

“2022 genel seçimlerinde Zafer Partisi Kırşehir'de başarılı olması halinde 40 bin kişinin yeni istihdam edileceği, uygulanabilir ve gerçekçi projemizi 1yıl insan eğitimi, 2. yıl sonunda da üretime başlanacak projelerimizi hayata geçireceğiz.  Projelerimizin içeriğini seçim sathında tüm Kırşehir'li hemşehrilerimizle paylaşacağız. Biz seçime hazırız. Artık, laf, yalan, projeler değil, rant ve borç üzerine kurulmuş ekonomik yaklaşımlar değil, Kaynağı belli ve üretim ekonomik modelini Kırşehir'de hep birlikte başarıp Zafer'e birlikte ulaşacağız.” (NECLA BAĞCI)