Süleyman Türkmani İlkokulu 4 C sınıfı mezunları, öğretmenleri Turgay Doğan'a sürpriz yaptılar.

2023-2024 Eğitim Öğretim yılının sonuna yaklaşılmasının ardından öğrenciler mezuniyet heyecanı yaşamaya devam ediyor.

Süleyman Türkmani İlkokulu 4 C sınıfı mezunları ise yapılan mezuniyet töreninde öğretmenleri Turgay Doğan'a sürpriz çiçekli bir karşılama yaptılar.  Doğan, öğrencileri tarafından yapılan sürpriz karşısında duygu dolu anlar yaşadı.

4 C mezunları öğretmenlerini sevgiyle kucaklayarak 4 yıllık okudukları okullarına veda ettiler. Gerçekleşen mezuniyet programında mezun olan öğrenciler ant okuyarak 5. Sınıfa geçmenin mutluluğunu yaşadılar.

Öğrencilerin kendilerine özgü yazdıkları antta; "Ben bugün burada,öğretmenim ve arkadaşlarımın önünde, 4. sınıf mezuniyetimde, eğitimime devam etme ve hayatımda yeni bir sayfa açma sözü veriyorum.Öğretmenime arkadaşlarıma ve aileme teşekkür ediyorum. Onlar sayesinde buradayım ve başarımı onlara borçluyum. Öğretmenimin bana öğrettiği her şeyi hatırlayacak ve onun bana olan güvenini boşa çıkarmayacağıma söz veriyorum.İlkokulun sonuna geldim,ama öğrenme yolculuğum buradabitmiyor. Her yeni deneyim, bilgimi artırıp karakterimi geliştirecek. Bir sonraki eğitim yılında daha fazla sorumluluk alacak, daha çok çalışacak ve çevreme karşı daha duyarlı olacağım. Bilgili, cesur ve merhametli olacağıma söz veriyorum.Turgay öğretmenim eğitimime verdiğiniz değer ve özen benim için çok kıymetli bilgiye olan tutkum ve sizin katkılarınız sayesinde vatanıma ve milletime hayırlı bir birey olma sözü veriyorum. Emeğiniz, çabanız ve bize olan yaklaşımınız için size sonsuz teşekkür ediyorum" ifadelerine yer verildi.
(HABER: İLKNUR ÖNCÜ)