Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Kırşehir'e gelerek Bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Kırşehir'de 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde kazandığı ilçe ve belde belediyesini ziyaret eden Genel Başkan Destici, Kırşehir Valisi H. Mete Buhara'yı da ziyaret etti.

31 Mart yerel seçimlerinde Türkiye geneli yüksek oy oranı alarak büyük bir başarı yakalayan ve Kırşehir'de 1 belde 1 de ilçe belediye başkanlığı seçimlerini kazanan BBP Lideri Destici, Kırşehir Özbağ Belde Belediye Başkanı İsmail Çanakçı'yı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyaretin ardından Kırşehir Valiliğine gelen Destici, Vali Hüdayar Mete Buhara tarafından karşılandı. Kırşehir Valiliği hatıra defterini imzalayan Başkan Destici, duygu ve düşüncelerini valilik hatıra defterine yazdı.

Vali Buhara ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek BBP Genel Başkanı Destici'ye teşekkür ederek Neşet Ertaş'a ait plak hediye etti.

Başkan Destici ise Vali Buhara'ya kalem hediye ederek kısa bir görüşmenin ardından Kırşehir'den Mucur Belediyesi ziyaretini gerçekleştirmek üzere Mucur'a hareket etti.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Özbağ Belediye ziyaretinde sokak hayvanları hakkında da önemli açıklamalarda bulundu. 

(HABER: FAHRETTİN TOKER)