Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Farklı Etkinliklerde Sosyalleşme Öğrenci Topluluğu (GeneFest) tarafından Kariyer Günleri etkinliği düzenlendi. 23 Kasım 2022 tarihinde Ahi Evran Kongre ve Kültür Merkezi 15 Temmuz Milli İrade Salonunda gerçekleşen etkinliğe konuşmacı olarak PETLAS A.Ş. Genel Müdürü Hakan Yalnız katıldı.

Etkinlik öncesi PETLAS A.Ş. Genel Müdürü Hakan Yalnız ve beraberindekiler Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı makamında ziyaret etti.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ve ilimizin genel durumunun görüşüldüğü ziyarette, üniversitemiz ile PETLAS arasındaki ikili iş birliği hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyarete Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt da eşlik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, PETLAS A.Ş. Genel Müdürü Hakan Yalnız ve beraberindekilere teşekkür etti. 

PETLAS A.Ş. Genel Müdürü Hakan Yalnız’ın makam ziyaretinin ardından Kariyer Günleri etkinliğine geçildi. Kariyer Günleri etkinliğinde açılış konuşmasını GeneFest Başkanı Hüseyin Ekin gerçekleştirerek, GeneFest hakkında katılımcılara bilgiler verdi. PETLAS A.Ş. Genel Müdürü Hakan Yalnız ve ekibini Kariyer Günleri kapsamında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nde ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirten Ekin, Yalnız’ın kariyer hikâyesinin kendilerine yol gösterici olacağına inandığını belirtti.

GeneFest Başkanı Hüseyin Ekin’in konuşmasının ardından PETLAS A.Ş. Genel Müdürü Hakan Yalnız söz alarak sunumunu gerçekleştirdi. Yalnız sunumunda, kendi hayatından bahsederek hayatla ve kariyeriyle ilgili planlarını öğrencilerle paylaştı. Konuşmasının devamında PETLAS A.Ş. hakkında da bilgiler veren Hakan Yalnız, “Bu bölgede eğitim alan, bu bölgeyi tanıyan gençlerimizle çalışmak istiyoruz.” dedi.

Gençlere, gelecek hedefleri oluşturmaları konusunda önerilerde bulunan PETLAS A.Ş. Genel Müdürü Hakan Yalnız, kimsenin kariyer basamaklarını elleri ceplerinde çıkmadığını söyleyerek, onlara çok çalışmalarını ve hedeflerine konsantre olmalarını tavsiye etti.

PETLAS A.Ş. olarak genç beyinlere ihtiyaçları olduğunu da belirten Yalnız, PETLAS’ın ülkemizin sanayileşme ve kalkınmasında önemli bir yeri olduğunu kaydetti.

Kariyer Günleri etkinliği sonunda Gene Fest üyeleri tarafından PETLAS A.Ş. Genel Müdürü Hakan Yalnız’a çiçek ve plaket verildi. (HABER MERKEZİ)

 

Öğretmen çocuklarına kontenjan sınırı olmadan nakil imkanı Öğretmen çocuklarına kontenjan sınırı olmadan nakil imkanı