Kalite çalışmalarıyla ön plana çıkan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, kalite süreçlerinde önemli bir yeri olan EFQM Mükemmellik Ödülü için çalışmalarına hız kazandırdı. Süreç kapsamında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi 4 Ağustos 2023 tarihinde Kalite Koordinatörlüğü tarafından “EFQM Birim Temsilcileri İstişare Toplantısı” gerçekleştirildi.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Ahi Evran Kongre ve Kültür Merkezi Neşet Ertaş Salonunda gerçekleşen toplantıya kalite koordinatörlüğü ekibi ile birim temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmalarını Kalite Koordinatör Yardımcıları Ekrem Öztürk ile Doç. Dr. Gülbahar Üçler yaparak toplantının amacı ve birimlerin EFQM sürecinde öncelikli yapması gerekenler hakkında bilgiler verdi.

Açılış konuşmalarının ardından birim temsilcileri söz alarak süreç öncesinde gerçekleştirdikleri çalışmaları sunumlarla anlattılar.

Birim temsilerinin sunumlarının ardından Prof. Dr. İlkay Açıkgöz Erkaya “Çevresel Duyarlılık ve Enerji Yönetimi Sistemi” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi.

EFQM Birim Temsilcileri İstişare Toplantısı görüş ve önerilerin ardından sona erdi. (HABER MERKEZİ)

AHİ KİTAP FUARI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ AHİ KİTAP FUARI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ