Kırşehir Türk Ocağı Reisi Süleyman Doğan:

 “Öğretmenlerimiz yarın da geleceğin mimarı olmaya devam edeceklerdir”

Kırşehir Türk Ocağı Reisi Süleyman Doğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Öğretmenlerin vatanımızın her köşesinde, her yöresinde, her türlü imkânsızlık ve zorluğa göğüs gererek hizmetlerini devam ettirdiklerini belirten  Süleyman Doğan, yayınladığı mesajda tüm öğretmenlerin gününü kutlayarak şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemiz gençliğinin, eğitim öğretim merkezinde, fikir ve ruh dünyalarını zenginleştirme noktasında en önemli sorumluluğu üstlenen değerli öğretmenlerimiz. Bir toplumun bağımsızlığını sürdürebilmesi ve koruyabilmesi ancak ve ancak sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmekle mümkündür. Bu doğrultuda her öğretmen çocuklarımız ve gençlerimiz için bir umut ışığıdır. Geleceğe umutla bakmamıza vesile olan gençlerimizin milli-manevi değerler doğrultusunda gelişmesine verilen her emek bizim nazarımızda kutsaldır.

“Öğretmenlerimiz vatanımızın her köşesinde, her yöresinde, her türlü imkânsızlık ve zorluğa göğüs gererek hizmetlerini devam ettirmektedirler. Hiçbir maddi kıymetle ölçülemeyecek bu değer, milletimize hizmet etmenin güzide yollarından biridir. Öğretmenler, dün ve bugün olduğu gibi, yarın da geleceğin mimarı olmaya devam edeceklerdir.

Kırşehir Defterdarı Kurt’tan, Rektör Karakaya’ya ziyaret Kırşehir Defterdarı Kurt’tan, Rektör Karakaya’ya ziyaret

“21. Yüzyıla Türk’ün mührünü vurmak için kolları sıvamış, ülkemizin her köşesinde büyük bir fedakârlık ve sorumluluk anlayışıyla görevini ifa eden, geleceğimizin mimarları olacak tüm öğretmenlerimizin “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü kutlar, üstlenmiş oldukları bu kutlu vazifelerinde başarılar dileriz.

“Bu duygu ve düşüncelerle, Kırşehir Türk Ocakları Şubesi olarak başta Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizi saygıyla selamlıyor, ömrünü bu kutlu vazifeye vakfeden şehit öğretmenlerimizi ve ebediyete intikal eden öğretmenlerimizi rahmetle anıyoruz.

“Ne mutlu TÜRKÜM diyene.”  (HABER: NECLA BAĞCI)