Kırşehirspor Başkanı Çağatay Han Torun'un annesi vefat etti Kırşehirspor Başkanı Çağatay Han Torun'un annesi vefat etti

Kırşehir Belediye Başkan Vekili Anıl Naldöken, 24 Nisan 2024 Çarşamba günü Kırşehirli hemşehrimiz Prof. Dr. Erol Güngör'ü anma programına katıldı.

İlimizin yetiştirdiği önemli simalardan biri olan hemşehrimiz, Sosyal Psikolog Prof. Dr. Erol Güngör, yapmış olduğu çalışmalarla da her daim adından söz ettirmiştir. Daha asistanlığı döneminde Türkiye'de yeni bir ilim dalı olan sosyal psikolojiye yönelen Erol Güngör, akademik çalışmalarının yanı sıra birçok dergi ve gazetedeki yazılarıyla da ülkemizin önemli isimlerinden biri olmayı başarmıştı.

Belediye Başkan Vekili Anıl Naldöken, “Üniversitede verdiği dersler ve ilmi yayınlarıyla Türkiye'de sosyal psikoloji dalını önemli bir alan haline getiren ve 1983 yılında aramızdan ayrılan hemşehrimiz Erol Güngör’ü saygı ve özlemle anıyor, hepinize saygılar sunuyorum.” dedi.

Belediye Başkan Vekili Anıl Naldöken, Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte Süper Lig final maçı öncesinde Kırşehir Belediyesi Spor Kulübü Kadın Hentbol takımı oyuncuları, teknik heyeti ve yönetimiyle akşam saatlerinde ise Kır-Köy Kampüsü’ndeki moral motivasyon yemeğinde bir araya geldi. (HABER MERKEZİ)