Kırşehirliler Vakfı Genel Başkanı Tuncay Tekay ve yönetimi Kırşehir’de ziyaretler gerçekleştirdi.

Kırşehir’in gelişmesi ve kalkınması için Kırşehirliler Vakfı olarak kollarını sıvadıklarını söyleyen Başkan Tekay ve yönetimi Kırşehir Valisi H. Mete Buhara ile bir araya geldi.

Kırşehirliler Vakfı yönetimi, "İçerisinde Kırşehir geçen her şeyin başarısı için bizde soluksuz mücadele edeceğiz" diyerek Kırşehir bürokrasi, siyaset ve iş dünyası ile bir dizi toplantı gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz haftalarda Kırşehirspor'un kamp yaptığı Ankara Kızılcahamam'da takımı ziyaret eden Kırşehirliler Vakfı yönetimi, Kırşehirspor'un içerisinde bulunduğu zor şartları hafifletmek için kollarını sıvadı.

Kırşehirliler Vakfı'nın genel başkanı Tuncay Tekay, Başkan yardımcısı Mustafa Düger, Yönetim kurulu üyesi Mahbup Torun, Basın koordinatörü Erdem Yeşer ve Kırşehir şube başkanı Yasin Yavuz'dan oluşan heyet ile Kırşehir bürokrasisi, siyaseti ve iş dünyası ile bir dizi toplantı yaptı.

Kırşehirliler Vakfı Genel Başkanı Tuncay Tekay, başkanlığındaki heyet Kırşehir valisi Hüdayar Mete BUHARA'yı ziyaret ederek, vakıf çalışmaları hakkında bilgi sunmasının ardından Kırşehirspor için yapılabilecek destekler için fikir alışverişinde bulundular.

Moody's, Türkiye'nin kredi notunu iki kademe artırdı Moody's, Türkiye'nin kredi notunu iki kademe artırdı

Kırşehirliler Vakfı Genel Başkanı Tuncay Tekay, Sadece spor değil Kırşehir'in gelişmesi anlamında bütün konularda birlik ve beraberliğin ortaya konması için bütün bürokrasi, siyaset, stk ve iş dünyasının başında sonunda içinde Kırşehir olan her konuda elini taşın altına sokarak birlik içerisinde olması gerektiğini ve Kırşehirliler Vakfının bu konuda bütün girişimlerde bulunacağını belirtti.

Kırşehir Ticaret Odası başkanı Mustafa Yılmaz, Kırşehirspor tesisleri ve başkan Çağatay Torun, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Araz'ı ziyaret ederek Kırşehrispor'a sunulacak katkının detaylarını konuşan heyet sonrasında Kırşehir yerel ve ulusal basını ile buluşarak gündemi değerlendirdi.

Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen toplantıda Kırşehirliler Vakfı Gelen Başkanı Tuncay Tekay, Kırşehir’de STK, bürokrat, siyasetçi ile bir araya gelerek Kırşehir’in gelişmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

Editör: İlknur öncü