Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın kura sonucu aldığı yerli ve milli aracımız şehrimizin cadde ve sokaklarda ilk turunu attı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) 79. Genel Kurulu toplantısına katılan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz katıldığı kura çekiminde Kırşehir Türkiye'nin ilk yerli ve milli otomobili olan TOGG çekilişinde 19. sırayı çekmişti.

Böylelikle Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobili TOGG Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın makam aracı oldu.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın makam aracı olarak kullanacağı Türkiye’nin yerli ve milli aracı TOGG, geçtiğimiz günlerde oda personeli Ziya Can Bacaksız tarafından teslim alındı.

Kırşehir cadde ve sokaklarında TOGG ile görünen TSO'nun yeni makam aracına bir bakan bir daha baktı. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu’nun (TOGG) TX10 modeli makam aracı Kırşehir TSO'nun önüne park edildi. Aracı gören vatandaşlar TOGG'a büyük ilgi gösterirken bazıları ise araçla fotoğraf çektirdi.

Yerli aracın etrafını dakikalar için de saran Kırşehirliler, gurur duyduklarını ve imkânları dâhilinde aracı satın almaya çalışacaklarını belirtti. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

AEÜ'de EFQM Modeli üstün  performansta yetkinlik değerlendirme süreci başlıyor AEÜ'de EFQM Modeli üstün performansta yetkinlik değerlendirme süreci başlıyor