TSO Başkanı Mustafa Yılmaz, gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”e konuştu:

 “Kırşehir ve Odamız için bütün gücümüzü ortaya koyacağız”

 

Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in İmtiyaz Sahibi Salih Güner, gazetemiz ortaklarıSait Yanık ve Sait Uyar ile Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Beyhan Ballı ve Sayfa Editörü İlknur Öncü, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na seçilerek güven tazeleyen Mustafa Yılmaz’ı ziyaret etti.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın 19 Kasım’da yapılan seçimlerin Kırşehir’e ve üyelerine yakışır bir ortamda gerçekleştiğini belirten Başkan Mustafa Yılmaz, “Seçimler artık geride kaldı. Görev bölümümüzü yaptık. Şimdi görevimizi en iyi şekilde yerine getirme zamanı” dedi.

Çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesin sevgi ve saygısını kazanan ve yenidenKırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevini seçilen Mustafa Yılmaz, 3 yıllık görev süresi içinde birçok projeyi hayata geçirdiklerini de açıkladı.

İlk yerli askeri motor teslimatı başlıyor İlk yerli askeri motor teslimatı başlıyor

Kırşehir’in sanayi ve ticaret alanında layık olduğu yere gelmesi için üzerine düşen bütün görevleri yapacağından hiç kimsenin kuşkusu olmaması gerektiğini belirten Başkan Yılmaz, “Kırşehir'in Sanayi ve Ticaretinin gelişmesi için var gücümüzle çalışacağız. Yapılan seçimler üyelerimizin kaynaşmasınave dostlukların pekişmesine vesile oldu. Bunun kadar güzel bir durum olamaz zaten. Biz seçimleri bir bayrak yarışı olarak gördük ve böyle yarıştık. Üyelerimiz 4 yıl süreyle bu görevi bize emanet ettiler. İnşallah bu görev süremizde Kırşehir’e ve üyelerimize en iyi hizmetleri yapmaya çalışacağız” dedi

Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem” sahipleri ve çalışanları TSO Başkanı Mustafa Yılmaz ile ekibine çalışmalarında başarılar dilediler. (HABER: BEYHAN BALLI)