Amatör Küme’de 4. hafta sona erdi

Kamanspor ve Yabanlıspor zirvede

KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadeleye Cumartesi ve Pazar günü oynanan 4 karşılaşmayla devam edildi. Ligin 4.haftasında oynanan maçların ardından Yeşil Kamanspor, Yabanlıspor, Minik Kramponlar haftayı galip kapattı.

4.haftada oynanan 4 karşılaşmada fileler 15 kez ağlarla buluştu. Amatör Küme Futbol Ligi’nin 4.haftasının açılış maçında ligde zirve hattında yer alan Yabanlıspor, Çiçekdağı Belediyespor ile Bağbaşı’nda karşılaştı. Maçı 2-1’lik skorla kazanan Yabanlıspor, ligdeki 3.galibiyetini alarak 10 puanla haftayı 2.sırada tamamladı. Üst üste 2.yenilgisini alan Çiçekdağı Belediyespor ise 4 puanda kalarak 4.haftayı 4.sırada tamamladı.

Ligde galibiyeti bulunmayan Minik Kramponlar, 40 Şehirgücüspor’a gol yağdırdı. Güçlü rakibini 6-1’lik skorla geçen Minik Kramponlar, ilk galibiyetini alarak 4 puanla haftayı 5.sırada tamamladı. 40 Şehirgücüspor ise ilk yenilgisini alıp 7 puanla 3.sıradaki yerini korudu.

Ligde henüz galibiyetle tanışamayan ekiplerden olan Mucurgücüspor ile Kırkent FK, Mucur İlçe Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. Maçı ilk yarıda atılan goller belirledi ve maç 1-1 sona ererken, her iki ekipte haftayı 1’er puanla kapattı.

Ligin 4.haftasının kapanış maçında 3’te 3 yaparak yoluna kayıpsız devam eden Yeşil Kamanspori Kaman Cevizspor’la karşılaştı. Maç 2-1 devam ederken, Kaman Cevizspor takımı hakemin kararlarını yanlış bularak sahadan çekildi ve maçı 3-0 hükmen Yeşil Kamanspor kazandı. Bu sonucun ardından puanını 12 yapan Yeşil Kamanspor liderliğini sürdürdü.

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla 5.hafta maçlarının heyecanı yaşanacak.

BİTSİN ARTIK BU GALİBİYET HASRETİ BİTSİN ARTIK BU GALİBİYET HASRETİ

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)