Başkan Atılgan Yılmaz’dan  Kırşehir’de bir dizi ziyaret Başkan Atılgan Yılmaz’dan Kırşehir’de bir dizi ziyaret

        Kaman Kaymakamı Nurullah Kaya, ilçede bulunan kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederek çalışmalar ve sorunlar hakkında bilgiler almaya devam ediyor.

Kaymakam Nurullah Kaya, ziyaretlerine Tapu İlçe Müdürlüğü’nü ziyaret ederek başladı ve burada görev yapan personeli özverili çalışmalarından dolayı kutlayarak, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

         Ardından Ahi Evran Üniversitesi Kaman Meslek Yüksek Okulu Sürdürülebilir ve İklim Dostu Kampüs Projesi kapsamında, yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Kaymakam Nurullah Kaya, İstiklal Aile Sağlık Merkezine geçti.

Aile Sağlık Merkezi’nde incelemelerde bulunan Kaymakam Nurullah Kaya, “Birçok şeyden fedakârlık ederek en zor günlerimizde yanımızda olan, siz saygıdeğer hekim ve sağlık çalışanlarımıza minnettarız” diyerek, İstiklal Aile Sağlık Merkezi hekim ve sağlık çalışanlarına meslek hayatlarında kolaylıklar ve başarılar diledi.

         Son olarak Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak ve daire amirleri ile birlikte Ahi Evran Gençlik Kampında bir araya gelen Kaymakam Kaya ve beraberindekilerle birlikte ilçenin genel durumu, kurumlar arası diyalog ve ilişkiler gözden geçirildi ve kurumlarda vatandaşlara daha iyi hizmet sunulması için alınması gereken tedbirler, geliştirilmesi gereken hususlar görüşüldü. (HABER MERKEZİ)