“Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum” “Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum”

Oğuz Altın’dan öğrencilere bir çağrı daha

 

“İkametgâhınızı Kırşehir’e aldırın, havuz ve SPA’dan ücretsiz yararlanın”

 

Kırşehir’in iş adamı Oğuz Altın, önümüzdeki yıl yapılacak genel seçimlerde Kırşehir’in 3 milletvekili ile temsil edilmesi için öğrencilere ikametlerini Kırşehir’e aldırmaları için bir çağrıda daha bulundu. 

Belediye Başkanı Sebahattin Ekicioğlu’nun öğrencilere nakillerini Kırşehir’e aldırmaları çağrısında bulunmasının hemen ardından bir açıklama da Oğuz Altın’dan geldi.

Altın, öğrencilere ikametgâhlarını 26-31 Aralık tarihleri arasında Kırşehir’e aldırmaları ve belgelerini ibraz etmeleri halinde Kırşehir’deki Armas Otel’de 1 gün süreyle havuz ve SPA’dan ücretsiz olarak yararlandıracak.

Halen TBMM’de iki milletvekili ile temsil edilen Kırşehir’in gelecek yıl yapılacak genel seçimlerde üç milletvekili ile temsil edilmesi için en az 3 bin kişiye ihtiyaç olduğunu belirten Oğuz Altın, “Sevgili öğrenciler, demokratik temsil hakkınızı, öğrenim gördüğünüz Kırşehir’de kullanabilmek ve geleceğiniz ile ilgili kararlarda söz sahibi olabilmek için ikametgâhınızı Kırşehir’e aldırın. Kırşehir’de daha iyi hizmet alabilmek ve doğru olduğunu düşündüğünüz yönde kararlar alabilmek için gelin oyunuzu Kırşehir’de kullanın. Oyunuzu Kırşehir’de kullanabilmek için 31 Aralık 2022 tarihine kadar ikametgahınızı Kırşehir’e aldırmanız gerekmektedir” ifadelerini kullandı. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)