Kırşehir Emniyeti’nden Huzur Toplantısı…

Kırşehir Emniyeti’nden Huzur Toplantısı…

Kırşehir Emniyet Müdürü Murat Türesin başkanlığında, İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve ilgili birim amirlerinin katılımıyla Mahalle Muhtarları ile Huzur Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda sosyal medyada çıkan, vatandaşlarımızı koru ve paniğe sürükleyen asılsız haberlere itibar edilmemesi, mal varlığına karşı işlenebilecek suçlarla ilgili alınabilecek önlemler, Kurban Bayramı’nın yaklaşması sebebiyle hırsızlık, dolandırıcılık ve sahtecilik olayları ve şüpheli şahıs veya şahısların bildirilmesi, güvenli olmayan internet sitelerinden alışveriş yapmamaları hakkında bilgiler veren Emniyet Müdürü Murat Türesin, ilimizde bulunabilecek ikamet ve kimlik kaydı bulunmayan yabancı uyruklu şahısların polise bildirilmesinin önemine dikkat çekti.

Ayrıca toplantıda KADES (Kadın Acil Destek) Uygulaması ve “En İyi Narkotik Polisi Anne projesinin yaygınlaştırılması için vatandaşlarımızın bilgilendirilmesi hususunda da muhtarlardan destek istendi.

Muhtarlar da yapılan toplantıdan memnuniyet duyduklarını, polislerle sürekli irtibat haline olduklarını, herhangi bir sorunla karşılaşmadıklarını bildirerek Emniyet Müdürü Murat Türesin başta olmak üzere Emniyet Müdürlüğü yöneticilerine teşekkür ettiler.

Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü’nün bu tür toplantılara önümüzdeki süreçte de devam edeceği öğrenildi. (HABER: BEYHAN BALLI)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER