TSO'da Fuar İstişare Toplantısı düzenlendi

TSO'da Fuar İstişare Toplantısı düzenlendi


İlimizde bu yıl düzenlenmesi planlanan 6.Tarım ve Hayvancılık Teknoloji Fuarı ve 1.Gıda & Ticaret & Sanayi Fuarı istişare toplantısı oda toplantı salonunda yapıldı.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde İlimizde bu yıl düzenlenmesi planlanan 6.Tarım ve Hayvancılık Teknoloji Fuarı ve 1.Gıda & Ticaret & Sanayi Fuarı bu yıl farklı bir anlayışla düzenlenecek olan fuar için katılımcılarla istişare toplantısı yapıldı.
TOBB 2020 Yurtiçi Fuar Listesi’nde de yerini alacak olan “6.Tarım ve Hayvancılık Teknoloji Fuarı ve 1.Gıda & Ticaret & Sanayi Fuarı” için organizatör kuruluş AB Fuarcılık & Organizasyon firması yetkilileri, Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen toplantı ile Fuara katılacak Oda üyeleri ile bir araya geldi.
Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığında, Kırşehir Belediyesi, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Kırşehir Koyun Keçi Yetiştiriciler Birliği, Kırşehir Ticaret Borsası, Kırşehir Damızlık Sığır Yetiştiriciler Birliği, Oda üyeleri ve Kırşehir TSO yetkililerinin katılımıyla yapılan toplantıda fuarların yerleşim planı, teknik özellikler ve katılımcı profili ile ilgili ayrıntılar ele alınırken, sektör temsilcilerinin de konuyla ilgili görüş ve talepleri alındı.
Bu yıl düzenlenecek olan 6.Tarım ve Hayvancılık Teknoloji Fuarı ve 1.Gıda & Ticaret & Sanayi Fuarında yer almak isteyen firmaların, Kırşehir Ticaret ve sanayi Odası’yla irtibata geçmeleri istendi. (HABER MERKEZİ)
Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2020, 13:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER