Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı

Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı

Kırşehir İl Özel İdaresi ile BEM BİR-SEN Sendikası arasında 2021 yılını kapsayan Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi (SDS) imzalandı.
İl Özel İdaresi’nde görev yapan Memur ve sözleşmeli personelin faydalanacağı Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi (SDS),İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz ile BEM BİR-SEN Kırşehir İl Başkanı Menderes Doğan ve beraberindekilerin katılımı ile gerçekleşti.
Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi (SDS) imza programında bir açıklama yapan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, “1 Ocak 2021'de başlayıp 31 Aralık 2021'de bitecek bu sözleşmenin İl Özel İdaremizde görev yapan Sözleşmeli ve Memur olan personellerimize hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum. İl Özel İdaremiz pek çok önemli yatırımı ve projeyi yürütüyor, köylerimizin alt yapılarını güçlendirip, yolları ve içme sularını ve ilimize yapımı gerçekleştirilen pek çok projeyi yapıyor. Bu yapılan işlerimizde bu anlamda görev yapan arkadaşlarımıza imkânlarımız oranında bütçesine katkıda bulunmak, çalışma şevkini, performansını arttırmak ve vatandaşa daha iyi hizmet verebilmelerini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. İmzalanan bu sözleşmemizin Hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. (HABER MERKEZİ)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER