Üniversitemiz Study In Turkey YÖK Sanal Fuarı'nda yerini aldı

Üniversitemiz Study In Turkey YÖK Sanal Fuarı'nda yerini aldı

Üniversitemiz Study In Turkey
YÖK Sanal Fuarı’nda yerini aldı

Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK), Covid-19 salgınının yükseköğretim kurumları üzerindeki etkisini azaltmak ve ülkemizin eğitim kurumlarını uluslararası alanda tanıtmak amacıyla bu yıl ilkini düzenlediği Study in Turkey YÖK Sanal Fuarı başladı. 20 Temmuz 2020 tarihinde başlayan ve üç gün sürecek olan fuara, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin yanı sıra ülkemizden 190’ın üzerinde eğitim kurumu ile paydaş kuruluşlar katıldı.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği tarafından koordine edilen Study in Turkey YÖK Sanal Fuarına Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Dış İlişkiler Ofisi Koordinatörlüğü de katkı sağlıyor. Ulusal ve uluslararası alanda çok sayıda öğrenciye ulaşmayı hedef edinen Study in Turkey YÖK Sanal Fuarında üniversitemiz birimleri, çalışmaları, projeleri ve başarılarıyla katılımcılara tanıtılıyor.
Binlerce adayın hizmetine açılan Study in Turkey YÖK Sanal Fuarında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi tüm bilgi ve birikimi ile öğrencileri ağırlamaya başladı.
Üç gün boyunca sabah 08:00 ile akşam 20:00 saatleri arasında iletişime açık olan fuarda üniversitemiz personeli, online olarak hızlı bir şekilde adayların sorularına cevap veriyor. Adaylar, sanal fuarda üniversitemiz bölümleri, yurt imkânları, merkez yerleşkemiz ve şehrimiz hakkında yetkili akademik ve idari personelden bilgi alabiliyor. (HABER MERKEZİ)
Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2020, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER