“Okullarımızı her şeyiyle eğitime hazır hale getirdik”

“Okullarımızı her şeyiyle eğitime hazır hale getirdik”

Milli Eğitim Müdürü Alpaslan:

“Okullarımızı her şeyiyle eğitime hazır hale getirdik”

Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan 2021-2022 eğitim öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 
“Toprağın susuz, ağacın yapraksız olmayacağı gibi bir okulun da öğrencisiz olmasının düşünülemeyeceğini belirten Metin Alpaslan, yayınladığı mesajda şunları ifade etti:
“Hayatımızın her alanında bizleri kuşatacak ve geleceğe umut ile bakmamızı sağlayacak olan eğitimin, sistematik ve formal bir şekilde uygulandığı okullarımız yarından itibaren açılıyor. Ülkemizi en iyi noktaya getirecek olan sevgili öğrenciler, eğitim odaklı düşünmek ve yaşamak için bir fırsat olan okullarımız sizler orada oldukça güzeldir. Toprağın susuz, ağacın yapraksız olmayacağı gibi bir okulunda öğrencisiz olması düşünülemez. Eğitim-öğretim yılının yarın açılması ile birlikte sizlerde çok özlediğiniz eğitim yuvanıza kavuşacaksınız.
“Sevgili öğrenciler, sizlerin daha iyi eğitim alması için hijyen kuralları başta olmak üzere sağlık ve güvenlik alanında gerekli tüm tedbirler alınıp, elverişli bir öğrenme ortamı oluşturularak okullarımız 2021-2022 eğitim-öğretim yılına hazır hale getirilmiştir. Bir çocuğun eğitiminin bütün insanlığın yaşamını etkileyecek olması bilinciyle öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize ve bütün eğitim paydaşlarımıza hayırlı bir eğitim-öğretim yılı olmasını temenni ediyorum.”
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER