Belediye’nin Gündüz Bakım Evi  ve Kreş Projesinde sona gelindi

Belediye’nin Gündüz Bakım Evi  ve Kreş Projesinde sona gelindi

Belediye Başkanı Ekicioğlu bir sözünü daha yerine getiriyor…

Belediye’nin Gündüz Bakım Evi 
ve Kreş Projesinde sona gelindi

Kırşehir Belediyesi tarafından şehrimiz Yenice Mahallesi Koru Arkası Sokak’ta mevcut yapısı tadilat ederek projelendirilen Gündüz Bakım Evi ve Kreş Projesi’nin tamamlanma aşamasına geldiği açıklandı.
Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, tamamlanma aşamasına gelen Gündüz Bakım Evi ve Kreş inşaatı ile ilgili bir açıklama yaptı. 
Göreve geldiği günden bu yana hiçbir bahaneye sığınmadan Kırşehirli hemşehrilerine her alanda hizmet vermeye ve  seçimlerde verdiği vaadleri tek tek yerine getirmeye gayret ettiklerini belirten Belediye Başkanı Ekicioğu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti:
“Söz verdiğimiz Gündüz Bakımevi ve Kreş Projemizin ilkini Yenice Mah. Koru Arkası Sokak’ta mevcut yapıyı tadilat ederek projelendirdik ve yapımına da hızlı bir şeklide başladık. 27 Nisan’da ihalesi gerçekleştirilen projemizde 18 kişilik 4 sınıf, çok amaçlı salon ve yemekhanesiyle birlikte hizmet vereceğiz.
“Göreve geldiğimiz günden beri hiçbir bahaneye sığınmadan Kırşehirli hemşehrilerimizin hangi alanda hangi çalışmaya ihtiyacı varda tüm ekip olarak projeler üretiyor ve bunu da Kırşehirli halkımızla paylaşıyoruz. Birbirinden güzel projelerle yola çıktık. Kırşehir Belediyesi olarak ortak akılla, azimle, birlik ve beraberlikle aşılamayacak engellerin olmadığını da göstermiş olduk. Amacımız daha önce de ifade ettiğimiz gibi Kırşehir’de yaşayan tüm kesimlerle birlikte Kırşehir’e hizmet etmektir.
“Kırşehir Belediyesi’ni hep birlikte ortak akılla yöneteceğiz diye yola çıktığımızda bu kentin sorunlarını ve ihtiyaçlarını, bu kentte yaşayan 7’den 70’e herkesin taleplerini ve düşüncelerini değerlendirip alanlarında uzman ekibimizle 70 Proje başlığı altında hazırladığımız projelerimizi Kırşehir kamuoyu ile paylaşmıştık.
“Gelinen noktada Pandemi döneminin yarattığı ekonomik ve sosyal koşulları bahane etmeden şehrimizin daha yaşanılır hale gelmesi ve çağdaş bir görünüme kavuşması için çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz.
“Yerel yönetim anlayışımızın ilkeleri doğrultusunda Kırşehir Belediyesi’ni dürüst, liyakatli, hesap verebilir ve şeffaf bir şekilde yönetiyoruz. Bu konuda seçimlerden önce söz verdiğimiz birçok projemizi tamamladığımızı, bazılarının sonuçlanma aşamasında olduğunu ve bazılarının da yapımına başlandığını Kırşehirli hemşehrilerimle bir kez daha paylaşmak isterim.
“Yapımız çok hızlı bir şekilde ilerleyen Kreş Projelerimizi ihtiyaca göre başka mahallelerimizde de gerçekleştirerek halkımıza hizmet vermeye devam edeceğiz.” (HABER: BEYHAN BALLI)

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2021, 15:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER