Başkan Ekicioğlu’ndan eğitim yılı mesajı

Belediye Başkan Ekicioğlu: “Yeni eğitim yılının tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum”

Başkan Ekicioğlu’ndan  eğitim yılı mesajı

Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, 12 Eylül 2022 Pazartesi günü başlayacak olan yeni eğitim öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Eğitimde marka kent olan Kırşehir’in başarı grafiğinin yükselmesinde büyük emekleri olan öğrencilere, öğretmenlere ve velilere sonsuz teşekkürlerini sunan Başkan Ekicioğlu, açıklamasında şunları ifade etti:

“12 Eylül 2022 itibarı ile okullarımızın tüm kademelerde yüz yüze eğitimin başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Eğitimde marka kent olan Kırşehir’in başarı grafiğinin yükselmesinde büyük emekleri olan başta çocuklarımıza ve onların başarısı için gece-gündüz demeden çalışan sevgili öğretmenlerimize ve velilerimize de verecekleri katkı ve özveri için şimdiden sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

“Ülkemizin çağdaş medeniyetler seviyesine erişmesi için öncelikli unsurun eğitim olduğu söyleyen ve ülkenin en kötü zamanlarında dahi eğitimin önemine değinen Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, ulusun geleceğinin sağlam temellere dayanmasının nitelikli, modern ve bilimsellikle donanmış bir eğitim-öğretim anlayışından geçtiğini her zaman vurgulamıştır.

Biz de Kırşehir Belediyesi olarak geçtiğimiz eğitim-öğretim yılında olduğu gibi, yeni eğitim-öğretim yılında da her zaman okullarımızın, öğrencilerimizin ve eğitimcilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.2022-2023 eğitim ve öğretim yılının tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER