Kırşehir Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kemal Parlak, Anadolu Şehit Aileleri Derneği Başkanı Yunus Erdoğdu ve Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit ve Dul Yetimleri Derneği Kırşehir Şube Başkanı Bahattin Kaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemiz ve internet sitemiz ”Kırşehir Çiğdem”i ziyaret ederek, çalışan tüm gazetecilerin gününü kutladı.

“Hemşehrilerimin sorunlarına çare olmak için bu yola çıktım” “Hemşehrilerimin sorunlarına çare olmak için bu yola çıktım”

 “Kırşehir Çiğdem”in İmtiyaz Sahibi Salih Güner, gazetemiz ve internet sitesi çalışanlarıyla bir süre sohbet eden Kırşehir Başkan Parlak, Erdoğdu ve Kaya, gazetecilerin gece gündüz, yağmur çamur demeden hizmet etmeye gayret ettiklerini ifade etti.

Başkan Parlak, görevlerini en iyi şekilde yerine getirmek için çalışan tüm yazılı ve görsel basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, başarılar diledi.

“Kırşehir Çiğdem”in İmtiyaz Sahibi Salih Güner de böyle anlamlı bir günde kendilerini unutmayan Kırşehir Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kemal Parlak, Anadolu Şehit Aileleri Derneği Başkanı Yunus Erdoğdu ve Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit ve Dul Yetimleri Derneği Kırşehir Şube Başkanı Bahattin Kaya'ya teşekkür etti. (HABER: FAHRETTİN TOKER)