CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu başkanlığındaki heyet, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret ettiler.

Gazetemiz sahipleri Salih Güner ile Sait Yanık'ın da hazır bulunduğu ziyarete CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, CHP İl Başkanı Baran Genç, Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan ile Mucur Belediye Başkan Adayı Meryem Fıkırkoca, Çiçekdağı Belediye Başkan Adayı Mete Aydın katıldı. Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Beyhan Ballı, İnternet Sitesi Yazı İşleri Müdürü İlknur Öncü, Muhabirler Cemre Bayram ile Fahrettin Toker'in de hazır bulunduğu ziyarette CHP Heyeti, "Kırşehir Çiğdem"in internet ve gazete çalışanları şahsında tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladılar.

Ziyarette 5 yıllık görev süresi içerisinde yaptığı hizmetlerin ortada olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Mart ayında yapılacak seçimlerin huzurlu ve centilmenlik bir ortamda geçmesini diledi.

Bütün siyasi partilere ve adaylara başarı dileğinde bulunan Başkan Ekicioğlu, "Kırşehir bu seçimde kendisine en iyi hizmet edeni ya da edeceğine inandığı kişiyi oylarıyla göreve getirecektir. Umarız seçimler Kırşehir'de birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik ortamında geçer. Kazanan Kırşehir olur. Şimdiden bütün aday arkadaşlarımıza ve siyasi partilere başarılar diliyorum. Tabii gönlümüz gürültünün olmadığı, çevre kirliliğinin yaşanmadığı, dostane bir ortamda seçimlerin geçmesinden yana" diye konuştu.

Milletvekili Metin İlhan ile CHP İl Başkanı Baran Genç de emekçi gazetecilerin gününü kutlayarak başarı dileklerinde bulundular. Gazetemiz sahipleri Salih Güner ile Sait Yanık da ziyaretten dolayı CHP Heyeti'ne teşekkür ettiler. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

EPDK Başkanlığına 4. kez Mustafa Yılmaz atandı EPDK Başkanlığına 4. kez Mustafa Yılmaz atandı