Kaman'da muhtarlar toplantısı yapıldı Kaman'da muhtarlar toplantısı yapıldı

            Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, şehrimize gelerek bazı kurumları ziyaret etti.

Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, ardından sırasıyla İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yasin Gülşen’i, Ticaret İl Müdürü Mahmut Dalgalı‘yı, Sivil Toplum ve İlişkiler Müdürün Cemalettin Duran‘ı, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Mehmet Selim Kaya‘yı, İl Göç İdaresi Müdürü Mikail Gündoğdu‘yu, İl TSE Müdürü Yılmaz Emektar‘ı, İl Meteoroloji Müdürü Davut Şimşek‘i, İl Devlet Su İşleri 122 Şube Müdürü Musa Can Demirkan‘ı, İŞ KUR İl Müdürü Metin Ülgen Kaya‘yı, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz‘i ve Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa İlmeç‘i makamında ziyaret etti.

Bu arada Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Rektör Yardımcısı  Prof. Dr. Hüseyin Şimşek Genel Sekreter Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin İlter ve Mucur Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Cahit Aytekin Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz'ı makamında ziyaret ettiler.

Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, ziyarette yaptığı konuşmada, “Üniversite Rektörümüzü ve yöneticilerine nazik ziyaretlerinden dolayı Hocalarımızın hepsini ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil'e Türk Bayrağı taktim ederek, “Rabbim ülkemizin Birlik ve beraberliğini daim eğlesin” dedi. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)