Kırşehir Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini 27 yıldır sürdüren meslektaşımız Osman Demir 18 Ağustos tarihi itibariyle emekli olma kararı aldı ve emeklilik dilekçesini verdi. 

         Memuriyet hayatına 37 yıl önce Kırşehir Sağlık Müdürlüğü’nde memur olarak başlayan ve burada 10 yıl çalıştıktan sonra Kırşehir Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü olan Osman Demir, 27 yıl süreyle bu görevini başarıyla yürüttü.

         Kırşehir Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini yürütürken, aynı zamanda Göç İdaresi Müdürlüğü, Özel Kalem Müdürlüğü, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürlüğü görevlerini de yapan Osman Demir, Cuma günü emeklilik dilekçesini verdikten sonra gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret etti.

         Gazetemiz İmtiyaz sahibi Salih Güner ve çalışanlarla bir süre sohbet eden Osman Demir, görev süresinde birlikte çalıştığı basın mensuplarından helallik istedi ve kendisine destek veren meslektaşlarına ve herkese teşekkür etti.

Ek MTV için gözler AYM'de!.. Ek MTV için gözler AYM'de!..

         Osman Demir, daha sonra Kırşehir Basın Konseyi Başkanı ve gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in ortağı Sait Yanık başta olmak üzere diğer basın kuruluşları ile gazeteleri, televizyonları ve radyoları ziyaret etti.

         Kırşehir Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık ziyarette görev süresi içinde birlikte çalıştıkları ve her türlü desteği aldıkları Osman Demir’e teşekkür etti ve bundan sonraki hayatında sağlık ve mutluluklar diledi. (HABER: AYHAN CEYLAN)