Öz40Spor, 2-1’le güldü Öz40Spor, 2-1’le güldü

U17 Ligi’nde 3’üncü haftada karşılaşmaları tamamlandı…

Zirvede 2 takım yer alıyor

5 TAKIMIN çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği U17 Gençler Ligi’nde Pazartesi ve Salı günü oynanan 2 karşılaşmanın ardından 3’üncü haftada maçları tamamlandı. 3’üncü haftanın sonunda 2 takım 6 puanla zirvede yer alıyor.

U17 Gençler Ligi’nde 3’üncü hafta tamamlandı. Oynanan 2 karşılaşmada fileler 10 kez havalandı. Atakspor’unKırşehirspor’un maç yapmadan bay olarak geçtiği 3’üncü haftanın açılış maçında ligin güçlü ekiplerinden Mucurgücüspor ile Atakspor karşı karşıya geldi. Mücadelenin başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyen Mucurgücüspor karşılaşmadan 6-1’lik skorla galip ayrılarak 2’de 2 yapıp 6 puanla haftayı averajla 2’nci sırada tamamladı.

3’üncü haftanın kapanış maçında 40 Şehirgücüspor ile Minik Kramponlar karşılaştı. Yağmur altında oynanan ve ilk yarısı golsüz sona eren maçı 40 Şehirgücüspor 2-1 kazanarak ilk galibiyetini aldı.

U17 Gençler Ligi’nde 4’üncü hafta maçları Pazar günü oynanacak olan karşılaşmalarla devam edecek.

Ligin son sırasında yer alan Atakspor’un maç yapmadan bay olarak geçeceği 4’üncü haftada lider Kırşehirspor, Minik Kramponlarla, Mucurgücüspor ise Minik Kramponlar ile karşı karşıya gelecek.

3.HAFTANIN SONUÇLARI: Mucurgücüspor-Atakspor: 6-1, Minik Kramponlar-40 Şehirgücüspor: 1-2, Kırşehirspor (BAY)

4.HAFTANIN MAÇLARI / 30 Nisan Pazar: Kırşehirspor-Minik Kramponlar, Mucurgücüspor-40 Şehirgücüspor, Atakspor (BAY)

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü