"Kazanan her zaman Kırşehir olacak…" "Kazanan her zaman Kırşehir olacak…"

Yeniden Refah Partisi Krşehir Belediye Başkan Adayı Av.Ali Kaan Kılıçoğlu'nun tanıtım programı ve önemli açıklamaları Pazar günü saat 12.00'de Lale Camii yanında gerçekleşecek.

Son dönemde kamuoyu tarafından yapılan araştırmalarda Yeniden Refah Partisi'nin yükselişi dikkat çekiyor. AK Parti ile yerel seçimlerde ittifak yapmayan Yeniden Refah Partisi'nin Kırşehir Belediye Başkan Adayı belli oldu. Geçtiğimiz günlerde Ankara'da gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında Yeniden Refah Partisi'nin Kırşehir Belediye Başkan Adayı olarak Avukat Ali Kaan Kılıçoğlu duyuruldu.

YRP'nin Kırşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ali Kaan Kılıçoğlu, 18 Şubat Pazar günü Lale Camii yanında önemli bilgilendirmelerde bulunarak aday tanıtımı da gerçekleştirilecek.

Yeniden Refah Partisi Kırşehir İl Başkanı Bilal Çağrı Kaya, "Pazar günü saat 12.00'de Yeniden Refah Partisi Kırşehir İl Başkanlığında (Lale Camii Yanı) Belediye Başkan Adayımız Av.Ali Kaan Kılıçoğlu’nun tanıtım programı ve basın açıklaması olacaktır. Siz değerli hemşehrilerimizi aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız" ifadelerini kullandı.

ALİ KAAN KILIÇOĞLU KİMDİR?

Aslen Kırşehir ile Mucur ilçesi Pınarkaya köyünden. 1990 yılında Ankara’da doğdu. Eğitim hayatının bir kısmını Ankara’da tamamladıktan sonra Makedonya Uluslararası Struga Üniversitesinde Hukuk Fakültesini bitirmesinin akabinde Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Lisans Eğitimimi tamamladı. Yurtdışı gezilerimiz ve eğitim hayatının ardından vatanımıza hizmet etme noktasında çalışmalarda bulundu. Kırşehir’in ve Kırşehirli’nin yanında olmak gayesiyle Kırşehirli Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları Teşkilat ve Hukuk İşleri Başkanlığı görevini üstlendi. Bu hususla birlikte Yeniden Refah Partisi’nin meclise sunmuş olduğu kanun tekliflerinin hazırlandığı komisyonun başkanlığını yürütüyor. (HABER: FAHRETTİN TOKER)