AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, yayınladığı yeni yıl mesajında umut vaad etti.

Şehrimizi ve ülkemizi, büyük ve güçlü Türkiye hedefine biraz daha yaklaştırmak için geceli-gündüzlü çalıştıklarını ve çalışmaya devam ettiklerini belirten Başkan seher Ünsal; yayınladığı yeni yıl mesajında şunları ifade etti:

“Yarın sadece bir yılı bitirip, yeni bir yılı karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda Cumhuriyetimizin ilk yüzyılını geride bırakıp yeni yüzyılına adım attığımız bir döneme girmenin gururunu yaşıyoruz.  2023 yılında, Ülkemizin yaşadığı zorluklara rağmen, gösterdiğimiz dayanışma ve güçlü irade sayesinde deprem gibi felaketler karşısında bile yılmadan, umutla ve kararlılıkla ilerlemeye devam ettik. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliğinde Türkiye Yüzyılı, birlik ve beraberlik içerisinde yaşanan, huzur ve kardeşliğin hüküm sürdüğü ekonomiden dış politikaya, teknolojiden eğitime, sanattan spora her alanda başarıları daha ileriye taşıyacakları bir geleceğin adı olmuştur. 2023 seçimlerinin sonuçları milletimizin kararının en somut ifadesi olmuştur. İnşallah önümüzdeki mahalli idareler seçimlerinde de benzer bir şekilde milletimizin tercihi, Türkiye ve Kırşehir yüzyılından yana olacaktır. ‘Yeniden Kırşehir’ mottomuzla aşina olduğunuz hizmete hazırız ve karanlıyız.

“Her zaman olduğu gibi esnafımızı, çiftçimizi, üreticimizi, sanayicimizi, tüccarımızı; Türkiye’nin büyümesi, güçlenmesi için ter döken, emek veren işçimizi, memurumuzu hiçbir vatandaşımızı sahipsiz bırakmadık. Mahalle, hane ve köy ziyaretleri ile hemşehrilerimizle beraber olduk. Gençlerimizle yol yürüdük. Kadınlarımızın hem iş yerlerine hem de sofralarına misafir olduk.

“Şehrimizi ve ülkemizi, büyük ve güçlü Türkiye hedefine biraz daha yaklaştırmak için geceli-gündüzlü çalışıyoruz ve çalışmaya devam ediyoruz.

“Son 22 yıldır olduğu gibi 2024 yılında da “AŞKINAN ÇALIŞAN YORULMAZ” inancıyla çalışmaya, koşturmaya devam edeceğiz.

Vali Buhara’dan LGS'de başarılı  olan öğrencilere tebrik Vali Buhara’dan LGS'de başarılı olan öğrencilere tebrik

“Sözlerime son vermeden önce, vatan topraklarını müdafaa ederken şehadete yürüyen kahramanlarımız başta olmak üzere salgın, doğal afet ve çeşitli sebeplerle vefat eden tüm vatandaşlarımıza, Allah’tan rahmet diliyorum.

“2024 yılında; hepimizi en derinden yaralayan, insanlık dışı manzaraların yaşandığı Filistin başta olmak üzere tüm dünyada barış, kardeşlik ve huzurun egemen olduğu bir yıl olarak geçmesini Yüce Allah'tan temenni ediyorum.

“Bu duygu ve düşüncelerle Kırşehirli hemşerilerimizin ve tüm vatandaşlarımızın yeni yılını gönülden tebrik ediyorum. Yeni yılın milletimize, tüm insanlığa ve Kırşehirli hemşerilerime önce sağlık huzur ve refah getirmesi duasıyla… Hepinizi en kalbi duygularımla, muhabbetle selamlıyorum.” (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)

Editör: Ayhan Ceylan