Kalp krizi sonucu vefat etti Kalp krizi sonucu vefat etti

Şehrimizde yıllardır otomobil ve sigorta sektöründe faaliyet gösteren hemşehrimiz Deniz Yazıcıoğlu, 1 Haziran 2024 tarihinden itibaren kendi adına açtığı Yazıcıoğlu Sigorta ile Kırşehir halkına hizmet vermeye başladı.

15 günlük süre içinde Kırşehir halkından büyük ilgi gören Deniz Yazıcıoğlu Sigorta Aracılık Hizmetleri yaptığı biçerdöver kasko ve araç sigortaları ile Kırşehir’de sigortacılık hizmetlerinde ilk sıralara yükseldi.

Deniz Yazıcoğlu, Cacabey Meydanı, 57. Sokak’taki İ. Eroğlu Plaza 1. Katta hizmete devam ettiklerini belirterek, “Sigortacılıkta kalite ve güvenin adı olmak bizlerin en büyük gurur kaynağıdır. 15 yıl Çağlayanlar Renault Bayii’nde planma dağıtım sorumlusu olarak görev yaptıktan sonra 9 yıl önce sigortacılık sektörüne adım attık. Bu süre içinde Kırşehir’de müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışmalarımıza başladık. Bugün bu sektörde ilk sıralarda olmak müşteri memnuniyetinin göstergesi olsa gerek. İnşallah müşterilerimize en güzel hizmetleri vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Biçerdöver ve otomobil sigorta ve kaskosu, işyeri ve konut sigortaları, sağlık ve TARSİM sigortalarını anlaşmalı oldukları saygın sigorta şirketleri ile kurumsal bir yapıda ve profesyonel bir kadro ile sürdürdüklerini de belirten Deniz Yazıcıoğlu Kırşehir halkının Kurban Bayramı’nı da kutladı.

“Kırşehir Çiğdem” olarak Deniz Yazıcıoğlu’nu kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz.

Muhabir: FAHRETTİN TOKER