Sarı-siyahlılar, Atakspor’u 7 golle geçerek liderliğe yükseldi

Yabanlıspor farklı kazandı: 7-0

SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

Mucur’da yüzme sporuna ilgi artıyor! Mucur’da yüzme sporuna ilgi artıyor!

HAKEM: Murat Yağlı**

YABANLISPOR (U11): Yüksel Eray Eser**, Celil Yavuz**, Mustafa Eymen Vural**, Yiğit Derviş Şahiner**, Sefa Muharrem Gökbulut**, Hacı Emir Kılıçlı**, Kaan Yorgancı**, Ali Ziya Ulutaş**, Yiğit Doğan**, Hamza**

ANTRENÖR: Hüseyin Doğan, Mahmut Kaya

ATAKSPOR (U11): Kerem Çiftçi**, Ahmet Efe Yıldız**, Mehmet Alperen Yılmaz**, Eymen Yiğit Durdu**, Ali Efe, Kemal Toprak**, Ahmet Yabaneri**, Faruk Emir Arslan**

ANTRENÖR: Hikmet Demir

GOLLER: Dk.7,13,17,21,27 Ali Ziya Ulutaş, Dk.32 Hamza Genç, Dk.38 Hüseyin Al Hüseyin (Yabanlıspor)

U11 GENÇLER Ligi’nin 3.Haftasının açılış maçında şampiyonluk mücadelesi veren Yabanlıspor ile ligde henüz puanı bulunmayan Atakspor ile karşı karşıya geldi. Maçın başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyen Yabanlıspor maçı 7-0 kazanarak liderliğe yükseldi.

İlk maçta Kırşehirspor’u 4-0, 2’nci maçta 40 Şehirgücüspor’u 2-1’le geçen Yabanlıspor 3.haftanın açılış maçında Atakspor’la karşılaştı.

Perşembe günü 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve Murat Yağlı’nın tek hakem olarak yönettiği maçın ilk 25 dakikasında Ali Ziya Ulutaş’ın golleriyle soyunma odasına 4-0 önde girdi.

Karşılaşmanın 2.yarısında da etkili futbolunu sürdüren Yabanlıspor, 27.dakikada Ali Ziya ile bir gol daha bularak skoru 5-0 yaptı.

Oyunda ve skorda üstünlüğünü eline alan Yabanlıspor, 32.dakikada Hamza Genç sile skoru 6-0, 38.dakikada Hüseyin Al ile skoru 7-0 yaptı.

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Yabanlspor, Atakspor’u 7-0’la geçerek 3’te 3 yapıp yoluna kayıpsız devam etti.

Muhabir: Fahrettin Toker