SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Beytullah Karaca**

40 ŞEHİRGÜCÜSPOR (U11): Alişan Karakaya**, Emir Eymen Aydınoğlu**, Emir Kaan Gönen**, Tugay Günen**, Recep**, Miralp Savaş**, Göktuğ Ayyıldız**, Buğra Keleş**, Mehmet Apaydın**, Hayati Çavuş**, Adem Yusuf**, Çınar Miraç**, Melih Koç**

ANTRENÖR: Ömer Demiryol

Hirfanlı Kampı’nın kapasitesi artırılacak! Hirfanlı Kampı’nın kapasitesi artırılacak!

ÖZ40SPOR KULÜBÜ (U11): Kerem Demir**, Emirhan Güzel**, Erdem Altuntop**, İlke Ektiner**, Emir Aras Akbaş**, Kayra Ataman**, Hükmet Efe Köysüren**, Himmet Efe Çavuş**, Güney Fırat Şahin**, Ömer Koçak**, Mesut Şimşek**, Göktürk Adalı**, Furkan Akbulut**, Erdem Altuntop**

ANTRENÖR: Yakup Özköroğlu, Gürkan Alkan

GOLLER: Dk.23 Buğra Keleş, Dk.25 Göktuğ Ayyıldız (40 Şehirgücüspor)

U11 GENÇLER Ligi’nin 3.haftasının 2.maçında zirve mücadelesi veren 40 Şehirgücüspor ile ligde galibiyeti bulunmayan ekiplerden Öz40Spor Kulübü karşı karşıya geldi. Maçı ilk yarıda atılan gollerle 2-0’lık skorla 40 Şehirgücüspor kazandı ve 2’nci galibiyetini elde etti.

Perşembe günü 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve Yusuf Mete Yücel’in tek hakem olarak yönettiği maçta her iki ekip buldukları pozisyonları golle sonuçlandıramazken, karşılaşmanın 23.dakikasında serbest vuruştan Buğra Keleş ile 40 Şehirgücüspor 1-0 öne geçti.

Bu golden 1 dakika sonra bu kez sahneye Göktuğ Ayyıldız çıktı ve maçın 25.dakikasında skoru 2-0 yapan golü Öz40Spor ağlarına gönderdi.

Karşılaşmanın ilk yarısını 40 Şehirgücüspor 2-0 önde tamamladı.

Mücadelenin 2.yarısında 2-0’lık skor avantajını elinde bulunduran taraf 40 Şehirgücüspor olurken, her iki ekip 2.yarıda fazla pozisyon üretmezken, maçın skorunu ilk yarıda atılan goller belirledi ve 40 Şehirgücüspor güçlü rakibi Öz40Spor Kulübünü 2-0 yenerek 2.galibiyetini elde etti.

Muhabir: Fahrettin Toker