Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Mucur Belediye Başkan Adayı tanıtım toplantısı ve seçim ofisi açılışı için Mucur'a geldi.
Mucur'da coşkulu kalabalığa açıklamalarda bulunan Başkan Destici, bir vatandaşın tepkisiyle karşılaştı. Bir vatandaş konuşmasını tamamlamak üzere olan Destici'ye tepki göstererek, "Yeniden Refah Partisi gelecek, faizleri düşürecek, hizmeti getirecek" dedi.
BBP Lideri Mustafa Destici ise bunun üzerine "Nezaket, adap diye bir şey var ya. Buraya hangi parti olursa olsun bir partinin genel başkanı gelmiş. Adayı var konuşuyor. Buraya gelip de o genel başkana, başka bir partinin propagandası yapılır mı? Git şurada yap kardeşim. Bir de biz kardeşiz diyoruz ama olmaz ki bu böyle. Bir derdin, isteğin, arzun varsa söyle ama nezaket diye bir şey var. Üstelik biz 'kardeşiz' diyoruz. Kardeş kardeşe, kardeşçe davranmak zorunda. Şimdi bazı partilerimizin şöyle bir şeyleri var. Biz öyle değiliz. İlla biz olalım demiyoruz. Ülkemiz, devletimiz, milletimiz için neyse o olsun diyoruz. Ve her zaman devletimizin varlığı, ülkemizin birliği, milletimizin geleceği için de ortak azami müştereklerde bulunduklarımızla hep işbirliği yaptık" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)