MHP Kırşehir İl Başkanlığının 14. Olağan genel kurulu yoğun bir katılımla başladı. Mevcut İl Başkanı Arif Kılıç’ın tek aday olarak katıldığı genel kurul Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde yoğun bir katılımla başladı. 

Gerçekleşen genel kurula, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Taner Osmanağaoğlu, MYK Üyesi İbrahim Uzun, MDK Üyesi Fazıl Çağrı Kuş, Katip Üye Gökhan Güneri, MHP İl Başkanı Arif Kılıç, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Merkez İlçe yönetimi, Kadın Kolları yönetimi, partililer ve vatandaşlar katıldı.

MHP İl Başkanı Arif Kılıç, genel kurulda yaptığı açılış konuşmasında, "Bildiğiniz üzere ilçe kongrelerimizi tamamladık. Bugünde 14. Olağan İl Kongremizi yapmanın gururunu yaşıyoruz. İl kongremizin ardından büyük kurultayı gerçekleştireceğiz. Daha sonrada 2024 yılında gerçekleşecek olan yerel seçimlerin startını da başlatmış olacağız. Toy havasında gerçekleştirdiğimiz 14. Olağan Genel Kurulumuza katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğumuz ilçe kongrelerimizde de Merkez İlçe Başkanlığına Yasin Berktaş, Mucur İlçe Başkanlığı’na Ali Rıza Budak, Kaman İlçe Başkanlığı’na Kenan Elvan, Çiçekdağı İlçe Başkanlığı’na Hikmet Erdoğan, Akpınar İlçe Başkanlığı’na Sami Atalay, Akçakent İlçe Başkanlığı’na Aziz Bedir ve Boztepe İlçe Başkanlığı’na Musa Ceylan'ı da tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.  

600 delegenin oy kullanacağı MHP 14. Olağan Genel Kurulu'nda mevcut Başkan Arif Kılıç tek aday olarak listede yerini aldı. Oy kullanma işlemi Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi Gönül Dağı Salonu'nda devam ediyor. (HABER: FAHRETTİN TOKER)