Kongreye tek aday olarak katılacak İl Başkanı Arif Kılıç:

"Toy havasında gerçekleşecek olan kongremize bekliyoruz"

MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, 9 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek olan 14. Olağan İl Başkanlığı kongresine tüm Kırşehirlileri davet etti.

Kırşehir'de tek adaylı gerçekleşecek olan kongre 9 Eylül Cumartesi günü saat 14.00'te Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde yapılacak.

MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, "Kırşehir Çiğdem"e yaptığı açıklamada, "Toy havasında gerçekleştireceğimiz kongremize aziz dava arkadaşlarımızla birlikte tüm Kırşehirlileri davet ediyorum" dedi.

Yapılacak Kırşehir İl kongresinin ardından yerel seçimlerin stardını vereceklerini söyleyen MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, "Hepinizin bildiği üzere 18-19-20 Ağustos tarihlerinde ilçe kongrelerimizi tamamladık. Halkımızın yoğun katılımıyla birlikte ilçe kongrelerimizi gerçekleştirmiş olduk. Allah izin verirse 9 Eylül Cumartesi günü saat 14.00'te Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde sizlerin katılımıyla yine bir toy havasında 14. Olağan İl Başkanlığı Kongresi'ni gerçekleştireceğiz. İl kongremizin ardından Büyük Kurultayımızı, onun akabinde de 2024'te yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinin hazırlıklarına başlayacağız. 9 Eylül tarihinde yapacağımız 14. Olağan İl Başkanlığı kongremize bütün Kırşehirli hemşehrilerimi, aziz dava arkadaşlarımı ve bu büyük davaya gönül vermiş bütün hanımefendileri, beyefendileri kongremize davet ediyoruz. İnşallah büyük bir katılımla Cumartesi günü toyumuzu yapacağız ve yolumuza devam edeceğiz. Şimdiden  kongremizin şehrimize, davamıza, milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)