Kırşehir Valisi H. Mete Buhara, Kırşehir’de yayın hayatında 47 yılı geride bırakarak 48 yaşına basan gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i kutladı.

MEDAŞ yöneticileri Vali  Buhara’ya çalışmaları anlattı MEDAŞ yöneticileri Vali Buhara’ya çalışmaları anlattı

Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in İmtiyaz Sahibi Salih Güner’e bir mesaj gönderen Vali H. Mete Buhara, 48. Yıl kutlamasında şunları ifade etti:

“Dünya ve ülke gündeminde yaşanan gelişmeleri kamuoyuna aktararak toplumu bilgilendirme görevini yerine getiren basın kuruluşları, demokratik ve şeffaf yönetim anlayışının vazgeçilmez unsurlarından birisidir.

“İlkeli ve tarafsız yayın anlayışı ile görevini yerine getirmeye çalışan basın mensupları, halkımızın doğru bilgiye ulaşmasında, kamusal sorunların en kısa sürede çözülmesinde ve ülkemizde demokrasi kültürünün gelişmesinde önemli bir rol üstlenmektedir.

“İlimizin köklü gazetesi olan Kırşehir Çiğdem Gazetesi'nin kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi misyonuna ek olarak ilimizin kalkınması ve gelişmesi noktasında bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gayretlerini artırarak sürdüreceğine inanıyorum.

“Kırşehir Çiğdem Gazetesi'nin 47. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, emektar çalışanlarına şahsınızda başarılar diliyorum.” (HABER: FAHRETTİN TOKER)