Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün  “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” kapsamında düzenlediği kursları başarıyla tamamlayan kursiyerlerin açtığı Yıl Sonu Sergisi açıldı.

Vali H. Mete Buhara kursiyerlerin el eleği, göz nuru ile hazırladığı ürünleri inceledi.Halk Eğitim Merkezince Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında açılan çeşitli el sanatları ve karma resimlerden oluşan sergiyi gezerek kursiyerlerden atölye çalışmalarına dair bilgi alan Vali H. Mete Buhara, “Halk Eğitim Merkezimizde aldıkları kursları başarıyla tamamlayarak birbirinden değerli el emeği, göz nuru eserleri ortaya çıkaran kursiyerlerimizi ve eğiticilerimizi emeklerinden dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Milletvekili Erkan’ın talebiyle bir okulumuz daha proje okul oldu Milletvekili Erkan’ın talebiyle bir okulumuz daha proje okul oldu

Akşam saatlerinde yine aynı yerde Halk Eğitim Merkezi’nce 'Hayat Boyu Öğrenme Haftası' etkinlikleri kapsamında "Anadolu'dan Esintiler" adlı Türk Halk Müziği konseri düzenlendi.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)