Deprem bölgesindeki görevini tamamlayarak ilimize dönen Vali H. Mete Buhara, geldiği günden beri çalışmalarına devam ediyor.

Vali H. Mete Buhara, Ahi Evran İlkokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerimizle bir araya geldi. Okul bahçesinde öğrencilere yönelik düzenlenen etkinlikte çocuklarımızın misafiri olduklarını belirten Vali Buhara, “Çocuklarımızın öğretmenleriyle birlikte hazırladıkları oyunları izledik, neşelerine ortak olduk. Çocuklarımızın yüzü gülsün, dünya güzelleşsin.” dedi.

Okuldaki programda Vali Buhara’ya, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan da eşlik etti.

Ardından aynı gün, Osman Yalçınkaya Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret eden Vali H. Mete Buhara, Huzurevi sakinleri ile bir araya geldi.

Kurum Müdürü Arif Atak ve personel tarafından karşılanan, ardından yaşlılarımızla bir araya gelerek sohbet eden Vali Buhara, “Bugünkü ziyaretimizde değerli büyüklerimizle bir araya geldik. Ali Sacit, Nuri ve Cengiz Amcamızın geçmişe dair deneyimlerinden faydalandık. Kendilerine ve diğer tüm büyüklerimize sağlık ve esenlik dileklerimle teşekkür ediyorum.” dedi. (HABER MERKEZİ)

HER LOKMASI HAYAT BULUYOR HER LOKMASI HAYAT BULUYOR